Fids-Paff - X-Berry Mint

fids-paff-aroma-x-berry-mint-10ml-49548-sw20194_600x600
Fids-Paff - X-Berry Mint
Gyártó: Német
Kiszerelés: 10ml aroma, 120ml Chubby Gorilla flakonban
Valamikor réges-régen volt szerencsém ehhez az aromához, amit most újra beszereztem, hogy leírjam nektek a véleményem róla. A téma: rengeteg bogyós gyümölcs enyhe mentolos szellővel. Ezt ebben a formában garantálom, hogy meg is fogja kapni mindenki, aki megvásárolja. Egy édeskés nyálcsorgató gyümölcs bombáról van szó, amiből nem lehet kivenni külön-külön a gyümölcsök ízét. Ez nem is baj, mivel ez úgy jó, ahogy van. Kapunk hozzá egy kis hűvös szellőt is, ami tökéletessé teszi a gyümölcsökkel teli aromát. Beszíváskor azonnal szétrobban a sok gyümölcs a szádban, majd kifújáskor csatlakozik hozzá az édes és hűvös szellő is. Visszatérve a gyümölcsökre én nem tudtam külön kivenni milyen bogyósok vannak benne, de egyben az egész egy nagy gyümölcs. Az arányok nagyon el vannak találva, igazából semelyik belevaló nincs kiemelve, ami összeségében egy tökéletes hideg gyümölcsökben gazdag ízvilágot alkot. Ebben az esetben a „minden jóban van rossz is” mondás nem igaz, mivel semmi rosszat nem tudok felhozni az aroma iránt. Nyugodtan lehet egész nap pöfékelni, nem fog kormolni, akár az egész flaskával el lehet tüntetni egy tekeréssel. Nálam a bogyós kategóriában megérdemli az öt csillagot, az illata és az összetett mindenféle gyümölcsös íze miatt.
Ettől a gyártótól hamarosan hozok egy másik ízt is, ami egy citromos sütemény lesz. Addig is jó gőzölést kívánok a Fids Paff termékeivel.

5 kedvelés