Fids paff - Lemon Cake


Fids paff - Lemon Cake

Gyártó: Német

Kiszerelés: 10ml aroma PET flakonban + 120ml-es Chubby Gorilla flakon.

Frissen sült citromos sütemény fehér cukormázzal bevonva. Mint az X-Berry Mint-nél is, hasonló a dizájn, egyszerű, semmi felesleges csicsa. Az aroma illata nem hazudtolja meg a leírást, citromos sütemény, de mindez nem túl erőteljes kivitelben. Az ízek, beszíváskor a citrom van előtérben, majd kifelé menet kap egy kis süteményes körítést is. A citrom nem savanyú, de nem is édes, megkapta magát a citrom héját is, ami ad neki egy halvány kesernyés ízt is. A süteményt nagyon nehéz beazonosítani, kicsit kekszes, kicsit piskótás. Megmondom őszintén, nálam kicsit gyengén jönnek elő az ízek, bár direkt Mesh kazánnal próbáltam, hogy jobban kivehetők legyenek az alkotók. Egy kicsit többet vártam, kicsit édesebb, erőteljesebb, markánsabb, de valahogy nem üti meg a szintet, valahogy hiányzik belőle valami. A citromba szuper, hogy bele rakták a héját is, ami különlegessé tesz, viszont lehetne erősebb is. A sütemény tényleg csak ott van, nem nagyon lehet kivenni, hogy mi is lenne az és onnan is hiányzik az édesítés. Hiányolom a leírt cukormázat is, ami megadta volna a terméknek az igazi ízét, de sajnos lemaradt. Az X-Berry Mint-hez képest sajnos azt kell mondanom, hogy kicsit csalódtam a termékben, viszont egy jó hír, ami érdekesnek tűnhet, elég nagy a torok hatása annak ellenére, hogy nullás alappal töltöttem fel a flakont. Nálam az aroma a „melós” kategóriába került, mivel gőzölhető, nem kidobós, csak sok minden hiányzik belőle.

5 kedvelés