Fev4.5 vs Origen

Sziasztok néha azon tűnődöm hogy melyiket használjam mert egyszerűen fenomenális ízeket ad mindkettő :thinking::slightly_smiling_face:pedig nálam nem kevés tank fordult már meg de valahogy ezzel a kettővel nem tudok betelni …ti is szoktatok két pad között lenni használat terén ?Sokáig keresgéltem de nekem ők lettek az igaziak :slightly_smiling_face: Mtl terén nekem az íz fontos mert az nem elhanyagolható egy jó kis gőzőléshez :sweat_smile::slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Szép űrhajók :+1:

4 kedvelés

Köszönöm szépen :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szervusz Róbert ! Szervusztok !

Az origen nálam csak a töltése miatt van hanyagolva, de egy időben nagy kedvenc volt ! A Fev viszont az úgy tűnik az örök darab lesz nálam is , tegnap hozta meg a posta Andrástól. :slight_smile:

5 kedvelés

Az Origent is szeretem igaz a töltése bezony meg kell szokni de viszont kárpotol ízekben :ok_hand:a Fev hát nálam is örök darab lesz :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia! Igen szép darabok, miért kellene választani? Még egy modot alája! Hangulattól függően lehet bármelyiket felkapni és gőzöltetni! :slight_smile:
Használd őket egészséggel!

3 kedvelés

Szia mod van azzal nincs gond :slightly_smiling_face:csak néha tényleg nem tudok köztük választani…de köszönöm a jó tanácsot

5 kedvelés

Szia!
Szép darabok​:v:
Én régebben a Kayfun Prime-al és a Lite-al voltam így mostanság meg a Taifun Gtr meg a Cthulhu Artemis ejtett rabul,viszont mostmár rutinosabban két eltérő ízt töltök a tankocskákba így az íz dönt,mikor melyikre…:slightly_smiling_face:

7 kedvelés