Coolvape fev 4.5

A fev…a tank, amit vagy imádnak a userek, vagy utálják.

Volt már egy-két tank a kezem között, volt amit szerettem, volt ami engem nem szeretett és volt amit még azelőtt eladtam, hogy kipróbáltam volna. Ettől a tanktól nagyon tartottam valamiért, talán pont a megosztó jellege miatt, nem tudom, vagy talán csak olyan, mint egy totem oszlop. De azt kell mondjam így egy egész napos pöfékelés után, hogy én a szeretem csoportba leszek és nem volt okom a félelemre.

Ami miatt szeretem:

  • van íz. igen ez elég profánul hangzik, de ez nem evidens minden tanknál, van ahol ezért sokat kell melózni és van ahol össze sem jön
  • klasszik mtl setup mehet bele. ez nekem azért fontos, mert nem akarok 100 féle tekerést csinálni, 100 féle huzalt használni, én ennél egyszerűbb gyerek vagyok, 1-et megtanulok, az legyen jó mindenbe is. ss 316l, 8 tekerés, 2.5-es mag, kész, ezt tudom
  • hülyebiztos tank(nak néz ki, egyelőre). ez nem fog megfolyni, akárhogy vattázod nehéz elszúrni, eddigi pályafutásom alatt ez ment a leggyorsabban elsőre. van hely mindenre
  • minőség. klónoknál ez nem mindig van jelen, de ez a tank nagyon szép, a tömítések is jól festenek, mehet a bakancslistára majd egy origin
  • iszonyat halk, talán a leghalkabb, szerintem még a listavezető ataman v3-at is veri
  • eddig egy hátránya van, ami az alul töltés, de ez nekem nem hátrány, mert dvarwon nőttem fel, a véremben van :stuck_out_tongue:

Szóval akinek teszik ez a lób***ó forma és mtl tankot keres, azt nem fogom lebeszélni róla. :grin:

Már több emberrel is találkoztam, akik erre esküsznek, megértem őket, biztos vannak ízesebb tankok ennél, de összeségében egy nagyon szerethető kis cucc.

15 kedvelés

Az enyémnek nem volt íze, bárhogy piszkáltam semmi. A klónok klónja volt biztos. Én a szépsége miatt vettem meg és azért is, hogy legyen egy önvédelmi fegyverem. :grin: A Tesla Nano-val nagyon adta, csak kb 1 kiló volt akukkal együtt. :sweat_smile:

Annak örülök, hogy Neked bejött! Gratulálok! Használd megelégedéssel. :smiling_face_with_three_hearts:

11 kedvelés

Mint írtam megosztó tank, talán pont ezért, nem tudom, de valaki isteníti valaki meg nem érti :grin:

5 kedvelés

Igen, én is ezt vettem észre. Le is csaptak rá mikor eladtam, mondom mi a fene? Aztán utána mondták, hogy ez egy isten, a tankok tankja. Kivéve az enyém, az egy gagyi sz@r volt.:sweat_smile:

9 kedvelés

Ez a szép a vépelésben, ami az egyiknek szemét, az a másiknak kincs. :+1:

Én is mindig látom, hogy keresik sokan.

5 kedvelés

Ugyihogyna​:grinning:mondom én hogy jó kis ketyere​:blush:
Gondolkodom egy másik beszerzésén is :heart_eyes:
Nekem nagyon bejött.
Örülök hogy ilyen véleményen vagy,ezt el ne add :joy::joy::joy::joy:és a 4,5 mili az már nálam :ok_hand:

8 kedvelés

egyébként a 2ml nanocappel egészen zsebbarát tud lenni

3 kedvelés

Így ránézésre tényleg. Zsebre rakod és nem a füledet birizgálja, hanem a hónaljadat :rofl:

2 kedvelés

Mondjuk úgy, hogy a Jóisten is sbs-re teremtette​:rofl:

7 kedvelés

Hát, én ma kaptam egy alig futott FEV V4.5 S+ Flash-e-Vapor fekete példányt ajiba.
Kurva nagy meg nehéz, még nem tudom, mit gondoljak róla :roll_eyes::slightly_smiling_face:
Dobozos, német feliratos. Minden bizbazával.

Jó ez nekem? :grin:

3 kedvelés

Bizony hogy jó ! Finom tank csak nagy és nehéz​:blush:

4 kedvelés

Csak azt se tudom még, hol kell szétszedni, etetni, meg semmit. Állítólag király.
Mondjuk ez melóba vinni nehéznek tűnik. :roll_eyes: De leütni valakit, simán…

2 kedvelés

Felültöltős helyett…alultöltős​:blush:épp az volt tele nekem ,azt szívogatom most​:rofl:

4 kedvelés

Nekem nem túl régi vele a kapcsolatom,de amióta bele került az első tekerésem azóta az a oda nem adom senkinek feelingje van​:grinning:igaz ez még a régebbi sima 4.5,viszont én most rendeltem be akkor már a Bf-et is,ha már Fev mániám kezd lenni legyen több fajta is belőle​:joy:nah jó nem ezért,hanem mert régóta keresek jó mtl rda-t és eddig a Fev megoszló értékelései miatt elkerült,pedig ennek a batár nagy(számomra)tanknak igenis nagyon jó cigis ízei vannak,mondjuk más nem dohányos lötyit bele nem raknék ez egy tipikus dohányos kazán szvsz​:thinking:Nekem úgy jött le,hogy ez az egyszerű ízek tankja,komplexebb összetett ízeket nem úgy hoz elő,viszont egy vagy két összetevős ízeket szépen kiad elég smooth élménnyel,ami hátrány és ezért nem is viszem sehova a mérete nem egy zsebbarát,hacsak nincs Steam Tuner Belcap az ember bírtokában hozzá:thinking:

4 kedvelés

Az enyém alul töltős és le kell húzni a deckről a szereléshez, ha tekered, akkor meg lehet tölteni.

3 kedvelés

Bocsánat :flushed:elírta ez a matávos :rage:most nézem…javítom !!!

1 kedvelés

Hát, nem hiszem hogy barátok leszünk…túl nehéz nekem. És túl bonyolult. Az én világom a Kayfun, Expromizer és ezek variánsai. (Elgondolkodtam, hogy bedobom cserére majd. Fekete.)

A fev egy nagyon jó kis tank bármelyik méretben
Az tuti hogy úgy meg tud folyni mint az állat és csak áll a vatta a levesben.
Nekem volt szerencsèm a 17mm es és a 23 mm és verzió hoz is de nagyon vágyom ezeknek a nagyfaterjára a32,5 mm és verzióra azt nagyon tudnám díjazni az odin 200 ön.:rofl::grin::grin::grin:
Mellèkelnèm a nagyfater kèpèt csak hogy mindenki tudja miről beszélek. A kapacitása 19,5 ml

5 kedvelés

Egy fev kulacs!!! Vagy ez nem kulacs? Amúgy tényleg jók a fev-ek nagyon. Toplistás tankok. Mondjuk nekem még sosem folyt meg. Lehet elbactam valamit? :joy:

2 kedvelés

Mindenképpen az lehet a bibi hogy én voltam az aki piszkálni kezdte a kèt liqvid csöcsöcskèt lehet hogy nem kellett volna :rofl::rofl::rofl: