Fat Rabbit RTA probléma

na, ez nekem nincs​:face_with_monocle:

Másik észrevétel! A gumi, ha elvékonyodik (fogalmam sincs miért, csak gondolkodom), akkor nem szorul oda a kémény pereméhez, ahogy a bajonettzár is kapcsolódik. Most így kb olyan, mintha nem is lenne benne o-gyűrű. Ha odaszorul mikor ráhúzod akkor tud csak tömíteni. Kéne egy kicsit vastagabb o-gyűrű. Vagy egy vékonyat tégy a mostani alá, de annak tényleg nagyon vékonynak kell lennie, nehogy leugorjon tőle az eredeti o-gyűrű. :thinking:

nekem ilyen tankom nincs de ha folyik és van benne oring másik is azt is érdemes cserélni…

A hőhatás miatt vékonyodhat el,meg a le-fel csatlakoztatás is “ludas” a kopásért. :saluting_face: :thinking: :slightly_smiling_face:

Egy o-ring van a teteje alatt belül,a köv. a palástnál van.

Igazad lehet. Köszönöm a kiegészítést. :blush:

azb1 éve cserélve volt mikor eltört a palástom

van a teteje alatt is azt mondja Zolee

Máshol,ha nem folyik,2 vékonyabb o-ring-et (van-e a tasakban amit mutattál) :thinking: meglehetne próbálni behelyezni.de az vlójában “thin” legyen. :grimacing:

nem folyik a tank. szimplan zsebre rakom es letekeredik

Nézd csak…


Értelemszerűen a baloldali a teteje,csak most “hanyatt” van feküdve.Ott van egy o-ring.Gondolom Nálad is benne van! :saluting_face:

baszki, nagyon elbeszélünk egymás mellett. igen, azt cseréltem ki, ahogy itt írtátok többen. azóta lett “rosszabb” a helyzet

A videón olyan,mintha nem lenne meg a két “pöcök” belülről a tetején és körbelehetne forgatni.

igen, meg van. meg is akad, csak a kattanó hang nincs amit te küldtél videót.

Annyira nem is fontos a hang,csak ne tekeredne le a teteje a tankodnak. :wink:

Én raknék bele pluszban egy vékonyabbat a készletből,mégha picit nehezebben is megy rá,mint most. :saluting_face:

Ha van alin hozzávaló akkor azt kell venni…de én du arra gondoltam, hogy van itthoni shop ahol O ringet vehet. Valahova elmentettük csak nem kutattam ki. Ha tudja valaki akkor ki is linkelhetné neki.

Na, de meg is van…itt találsz pár helyet ahol pontos méret alapján választva gondolom kapható:
Alkatrészek beszerzése - WIKI - Vaperina

2 kedvelés

nekem is ugyanilyen tankom van. nekem nincs kattanó hang ha rácsavarom, igaz nem is folyik -még-. nem tudom eredetileg se volt-e hang, mert használtan vettem.

Én is használtan vettem,de nemis a hang a lényeg,hanem hogy,az Övé olyan mintha nem lenne feszesen a helyén és körbe lehetne forgatni.
Nem tudom azóta mi a “tényállás” az ügyben.?! :thinking: :saluting_face:

kérem szépen, jelenlegi tény állás:
kocsiban a pohártartóban van a gép állítva, itthon az asztalon.
vasárnap voltam egy buliban, fekete szigetelőszalaggal leragasztottam, hogy ne tudjon letekeredni. az működik :smiley:

3 kedvelés