Ez a rabság 25 évig tartott

Itt olvashatod Ákos sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Sziasztok. Én 15 éves koromban gyújtottak rá először. Menő dolognak gondoltam. A családunk dohányos volt. A jó öreg barna Szofit szívtam nagyon sokáig. Utolsó dohányos éveimben már töltöttem, mert lényegesen olcsóbb volt. Ez a rabság 25 évig tartott.

Életem több okból új lendületet vett. Az új otthon, család nem volt dohányos. Reggelente nagyon köhögtem. Büdös volt a ruhám, a kezem. Az ujjaim kezdtek sárgulni. A párom többször mondta, le kéne rakni. Féltette az egészségem. A vérnyomásommal sok probléma volt.

Ekkor még létezett e-cigi bolt. Elmentünk, megvettük az első e-cigimet 2015.08.28-án. Akkor még 18 as bolti lötyit szívtam. Jobban éreztem magam napokon belül. Ma már gyümölcsös lötyit szívok. Én készítem a nekem megfelelő huzalokat. Magamnak keverem a liquidet 1,5mg nic tartalommal. A vérnyomásom rendben van. Jól érzem magam a bőrömben. Ez az én történetem. Ai: Ákos.

A történetet beküldte :

Rebenák Ákos


Borítókép: wallpaperflare.com

1 kedvelés