Exvape expromizer v5/felso levegozesu mtl

Ha jól tudom, ez az anyahonlap (ex-exvape.de :smiley: ) csak más domain-re költözött. Ha emlékeim nem csalnak mind3 RTA-t egy éven belül rendeltem, de ettől függetlenül igazad van, sokszor out of stock, de ha jól látom V5-ből 2 színopció is van most raktáron.

2 kedvelés

A v4 töretlen kedvencem 2 éve lassan… (Van 7 db).
V5 sem rossz, de abból 1 db van, amúgy nagyon hasonlóak, csak a v5 már nem kaphatott bővített üvegpalástot.

3 kedvelés

Nagyon köszönöm. :slight_smile: remélem megéri tényleg :sunglasses:

Nem is lehet 2ml-ről növelni a kapacitást? Van valami extension hozzá avval sem kivitelezhető?

4 kedvelés

És ehhez a v4 hosszított palást a jó? Mert gondolom a külső keret miatt nem lehet bubisat tenni rá. Vagy ilyenkor a külső fém keret nem kerül fel? :smiley:

3 kedvelés

Ha lejjebb görgetsz a linknél, akkor felajánlja hozzá


az extension kit-et is ~7€-ért, én azzal együtt rendeltem.

3 kedvelés

A külső fém keret maga az RTA belső fém palástja is egyben ami a kéményhez csatlakozik. Helyettesíteni nem tudod. Csak a fent linkelt extension kit van, amitől 4ml-es lesz, ja és persze kb 2 centivel hosszabb, bár még sosem mértem le. :slight_smile:

4 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget.

Kár hogy itthoni beszerzés nincs és ennyit kell várni , de legalább megvan a vágyakozás és ugrálva bontom majd ki :smiley:

Addig kell hozzá találjak kész coilt meg vattát.

Arra van esetleg ajánlás ami jó hozzá?

4 kedvelés

Van Expromizer vatta és azt használom hozzá. Elég tömény, alaposan ritkítani kell, de tök rendben van.
Nekem egyébként a V5 volt a legkellemesebb csalódásom, kedvenccé nőtte ki magát :grinning:

4 kedvelés

Akkor közben meglett a válasz.
A v5-re egy extendert kell szerelni, egy fém sapka. Ezáltal hosszabb lesz.
A v4-hez meg volt bubis üveg cserepalást. Kövérít :grin:Én azt azért csípem jobban.

4 kedvelés

Hmmm… most találtam még egy oldalt ott van v4-is. Ez a bubis jobban bejön :smiley:

Igazából építésbe mindenben ugyan az a 2 nem? Csak a külalak változott ahogy nézem.

Az a fránya ritkítás a gyengém :smiley: vagy túl tolom és köpköd vagy vastag és semmi nem jön :smiley:

A v5 fémpáncélos palástja miatt a teste nem cserélhető. A v4 még sima palástú volt.

Akkor igazából lehet jobban járok a v4-el. :smiley:

Dilemma mert m2 tetszik, viszont a bubi miatt inkább a v4. Azért sexybb :smiley: meg nem kell 50x tölteni. félkövér szöveg

Csakhát a beszerzésük elég macera mostmár…

Hát igen, azon kívül amit kaptam ajánlásba még egy oldal van valami vapeyet. De nem ismerem hogy biztonságos-e. Másik helyen csak v5 van :smiley:

De azt ajánlották szóval ott mernék fizetni :smiley: a vapeyet nem tudom …

Ni80 vagy kanthal coil ? Melyik ad jobb ízeket? Melyik bírja jobban?

0.7 és 0.9 ohm körül néztem, 2.5mm , 6-7 tekerésest. Az jó lehet hozzá?

Én nikkeles vagyok. De tapasztald ki :smile:

3 kedvelés