Exvape Expomizer v5

Annyira nem macerás, ha megvan a setup akkor már menni fog. :slightly_smiling_face: Janinak igaza van, vannak az Expronál is jobbak, csak azok már ilyen 30-40-50 ezer forintos tankok. Pl az eredeti Firebird 90ezer forint. Egy Hussar Projet X 60ezer… Ezek olyanok, hogy leülsz, ha beleszivsz. Kinek mire van pénze. :slightly_smiling_face: Én örülök, ha másnak jobban megy. :blush: De számomra pl a Janinál látott holmik csak vágyálmok. :heart: De majd egyszer. Talán. :blush:

5 kedvelés

Ez sajnos ilyen nem egy forma az anyagi helyzete mindenkinek…én örülnék neki ha egyenlő arányba költhetne mindenki arra amire akar…De ha napi 2doboz cigi árát vape termékre költjük mondjuk 11éve sok minden össze jön.:slightly_smiling_face:Természetesen nem költjük a megsporolt pénzt vape termékre mert valahogy eltünik…:slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Szerencsére sosem voltam irigy. :blush: Örömmel nézegetem a feltett képeidet. :heart_eyes: Még fiatal koromban az első vendéglátós munkahelyemen szivatott be egy idős szakácsnéni. Pont a pénz volt a téma, azt mondta vegyek elő egy papírpénzt és nézzem meg mi van ráírva. Úgy 20 perc után meguntam, mondom ezen a sorszámon, összegen s.t.b-n kívül nincs egyéb. Aztán mosolygott és azt mondta, de, mert az van rajta “jössz és mész”. :smiley:

6 kedvelés