Everzone Akciók

Egész jó akciók vannak !

1 kedvelés

Információd van e milyen gyorsan szálítanak ? Árat azt láttam 2 opcióban de hogy mikorra :thinking:

1 kedvelés

11 munkanapot ír

2 kedvelés

A 11 munkanap kb reális, párszor rendeltem everzonról, 2 hét alatt, de nálam volt.

2 kedvelés

Most hogy nem Eu tagok áfát kell fizetni?

1 kedvelés

Ha nem EU raktárból rendelsz akkor igen. Attól függ hol adják fel.

Háááát GB Manchester vót írva ha jól emlékszek a bevillanó képre :frowning:

1 kedvelés

Aszongya a gugli, hogy a GB Manchester egy vállalkozás, ami Vancouver-ben van. A Brexit miatt át sem jön szerintem. Még amcsiból sosem rendeltem, úgyhogy biztosan nem tudom. :thinking:

2 kedvelés

Ha sietős a dolgod, ne feltétlenül innen rendelj. Minden plusz költség nèlkül jön a motyó, de 2 héttől az ahogy sikerül opcióig bármi lehet. Nekem az utolsó 72 napot futott, ~2 hete érkezett.

4 kedvelés

Akkor nekem a rendelèstől számított 55 nap megèrkezèsi idő után, egy rossz szavam sem lehet. :sweat_smile:
Viszont összehasonlítva az európai webshop-ok áraival,azèrt van különbsèg.

1 kedvelés

Rossz szavam nekem se volt, korrekt cég, az ügyfélszolgálat se az a tipikus kínai(60 egynéhány nap után azért rákérdeztem mi van) és az árazás barátságos. Csak tudni kell kivárni.

1 kedvelés

Hát én is azért csaptam le mert nem mindegy hogy valamit 15000-ért vagy 7200-ért rendelek meg. De azért remélem megjön egy hónapon belül.

1 kedvelés

Azért ezzel az 55-72 nappal lelomboztatok :frowning:

Azért ez a véglet. A leggyorsabb kínai rendelésem 8 napot futott… még a mindent sarcolós idők előtt.

1 kedvelés

Ezek eredeti termékek csak gari nélkül?

Már megrendeltem. Szóval nincs más dolgom mint a mostani szállítással kapcsolatos beszélgetést kizárni a tudatomból és boldog bizalommal várni az érkezés :joy: :joy: :joy: most ha lemondom a rendelést, a csuda tudja mikor ér vissza a számlámra a lóvé és a másik akciós cigbest oldalról is, bár német 8-15 munkanap a szállítás. Max gyorsba rendelek még porlasutót a mostani tankba, ha sokat késik. :slight_smile:

A leírásukban az szerepel, hogy azért tudják ilyen árban értékesíteni, mert akkora tételben vásárolnak a gyártóktol, hogy kapni is sokkal kedvezőbb árban kapják. Így elviekben eredeti termékek. Garancia ügyben nem tudok nyilatkozni.

Szerfellet érdekes azért egy raklap mennyi lehet ha ezen is 50% felület nyernek

Gyakorlatilag is eredeti. De ha garanciát is akarsz valamihez, akkor EU. Van náluk is, de azért ez lényegesen körülményesebben érvényesíthető.

1 kedvelés

Na hát most már van nyomkövetés… Kínából jön a tank :face_with_diagonal_mouth: