Everzon - Global Vape Wholesale Distribution Source

Sziasztok, rendelt innen valaki, vélemények ?

Szia,

Én már többször, legutóbb pár napja. Az akciók menüpont alatt több külföldi webshopot is találsz.

Szia. Én szoktam néha, soha semmi gond nem volt és nagyjából 2 hét alatt meg is érkezett minden. :blush:

1 kedvelés

Én november 2-án rendeltem,tegnap ért Budapestre a cuccom.Nem valami gyors.

1 kedvelés

Úgy tudom ott is van kínai raktár, az szerintem azért volt. :thinking:

2 kedvelés

az honnan tudom melyik kinai raktár ?

elvileg akkor már nem kell + vámot fizetni ?!

Az EU 2021. július 1-jétől eltörli az EU-n kívülről érkező szabványos és kedvezményes áfás áruk kis értékű szállítmányozási kedvezményét.

Az Everzon augusztus 5. óta fedezi az Európai Unió országainak IOSS költségeit!

Az új IOSS (Import One-Stop Shop) rendszert az EU vezeti be, hogy 2021 júliusában egyszerűsítse a távértékesítők áfáját.

Az Import One-Stop Shop (IOSS) segítségével egyszerűbb és könnyebben központosítható az áfabevallás és -fizetés az importált áruk ( 150 eurót meg nem haladó értékű ) távértékesítés esetén az EU-országok számára. Az IOSS azt jelenti, hogy az Európai Unió országaiban a fogyasztót csak egyszer kell felszámítani a vásárláskor, az áru kiszállításakor nem kell külön díjat fizetni. Az áfakulcs abban az EU-tagállamban érvényes, ahová az árut ki kell szállítani.

Szerintem ott csak kínai raktár van.Kiváncsi vagyok,hogy mennyi idő lesz még,mire kézhez kapom.

1 kedvelés

De kell, csak beépült az áfa a vételárba

2 kedvelés

Így írd majd be. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Tényleg!Köszi!

Kínai raktárból a szállítás 4-5 hét. Más költség jó esetben nem fog terhelni, a csomagot futár hozza, a feladó pedig luxemburgi illetve holland cég lesz, így EU-n belüli csomagként érkezik. Legalábbis eddig így történt.

5 kedvelés

szuper, köszönöm :slight_smile:

Aki az Everzon-ról rendel,a 17track.net oldalon tájékozódhat a csomagja hollétéről.
Az a követési oldal, véleményem szerint nem ér egy tál pörkölt szaftot sem. :slightly_smiling_face:
Már valahol megosztottam itt a Vaperinán,de most ismét közkincsé teszem,gondolom Viktor sem bánja,hiszen Tőle tudom,hol érdemes figyelni.
Itt pontosabb. :wink:

2 kedvelés

közben elindult :slight_smile: köszi

1 kedvelés

Én is várom innen a csomagom. Szerintem ez úgy jatszik, hogy elkuldik EU-ba es ott atcimkezik. Ha onnan elindul, akkortól él a nyomkovetes. Szóval türelmesnek kell lenni.

Hát én november 2-án rendeltem egy tankot,ami állítólag december 7-e óta itt van az országban,de nem tudom hol.A haverom pár nappal később rendelt,neki múlt héten megjött.A postára kellett érte bemennie.

1 kedvelés

Még itt is érdemes ránézni a csomagokra,a legjobb nyomkövetők között van.

2 kedvelés

Az tény,hogy nem a türelmetlen Vaperináknak,és Vapereknek ajánlott Shenzhen-ből rendelni. :sweat_smile:

1 kedvelés

Hát a magyar postán ülnek van, hogy egy hónapig a csomagokon​:unamused: sok van igy karácsony előtt. Nincs elég kapacitasuk, a többit nem részletezném :roll_eyes:

2 kedvelés