Erős liquid?

Hogyan lehet olyan hatású liquidet keverni, ami hasonló mint egy cigi vagy egy elf? Hiába teszek bele nikotin boostert, nikotin sót csak annyi történik hogy kaparja a torkom, ha boosteres (ha nikotinsós akkor értelemszerűen még annyi sem történik) de nem érzem a nikotint, mint egy elfnél pl, kicsit beszédülsz ilyenek. Próbáltam érthetően fogalmazni, de elég kezdő vagyok még a témában. Illetve kb 150ml liquidbe tettem 5*10ml 20mg/ml nikotinsót, kiszámoltam hanyas a lityó, de továbbra sincs semmi hatás. Túl keveset raktam bele vagy van valami trükk vagy alternatíva a kívánt hatás eléréséhez? Köszi előre is :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia! Ha 2%-os elfet használtál akkor kevés hozzá a nikk , 2%-os elf az 20-as nikinek felel meg . Ha 100ml-hez tettél 50ml-t és úgy lett 150 akkor nagyon karcsú ha 150ml-hez tetted még halványabb a végeredmény. Szóval ha magasabb nikk tartalomra van szükséged akkor kell még bele pakolni!

3 kedvelés

5mg-os levest sikerült keverned. Az nem nagyon fog fejbecsapkodni​:woozy_face:

3 kedvelés

Az sem mindegy mivel gőzölöd. Több gőzzel több nikotin is jut a szervezetedbe. Keress valami dl kazánt. Erősebb lesz benne ugyan az a liquid.

3 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, így már világos minden. Egyébként 50-55watton dl kazánnal gőzölök :slightly_smiling_face:

2 kedvelés