Erős dohányos voltam! Mióta e-cigizek pozitív irányba változott az életem

Szervusztok kb 7 éve vapelek előtte masszívan szívtam az analóg cigarettát…az annyit takar hogy naponta két csomaggal is elfogyot de volt hogy több …tehát erős dohányos voltam :slightly_smiling_face: aztán úgy döntöttem hogy leteszem a cigarettát,és ebből kifolyólag elkezdtem az e cigit :slightly_smiling_face: Tapasztalatom visszanézve amióta vapelek nincs reggelente erős köhögés ,megszünt a levegőkapkodás terheléskor ,jobb a közérzetem ,nem vagyok cigarettától bűzlő,nincs rossz szagú ruhaneműm :heart::slightly_smiling_face: tehát összeséggében nekem csak pozitív hatással van az e cigi.Nekem megváltoztatta az életvitelem pozitívan …

25 kedvelés

Sikerült egyik napról a másikra letenni,vagy fokozatosan?

1 kedvelés

Amíg még gyári porlasztós kazánom volt, addig meg elment az analóg is párhuzamosan. De amiota rta kazánom van azóta egy sem. Még véletlenül sem…

3 kedvelés

Szia én anno egyiknaprol a másikra tettem le az analogot… igaz nagy volt a kísértés hogy rágyújtsak ,mert ugye a rituálé ,reggelente kv mellé az első a cigaretta volt pl ,vagy egy jo kajázás uttán ugy szintén…erős akarattal meg lehet birkozni a fel adott leckével ,igaz nem könnyű ezt aláírom mert átestem rajta …ennek már 8- ik éve és nem volt analog a kezemben :slightly_smiling_face:,és nem is kivánom …sőt nekem már zavaró tudd lenni az analog füstje…tudom igy már könnyű mondani hogy kitartás,stb…de viszont csak ennyit tudok mondani hogy erős akarat az fontos :point_up::bangbang: Mert anélkül nem fog menni…

10 kedvelés