Erős analóg dohányzás után váltani szeretnék!

Szia @AgentBlasko :hugs:

Én csak annyit írnék, hogy én is átgondolnám a Brünhilde-t a helyedben. KB 1.5 évig napi használatban volt. Persze ki lehet jönni vele, de nagyon sokat próbálkoztam mire meglett a megfelelő setup. Plusz, ha már kicsit feljebb emeltem a tekerést már nem hozta úgy az ízt ahogy az elvárható lenne. (Úgy volt jó, mikor a bekötőoszlopok tetejével egy szintben volt a tekerés teteje) Ha kicsit tömörebb vattát tettem bele szinte azonnal dry hit-et kaptam. Ha túl kevés a vatta, a tankot oldalra döntve kifolyhat a liquid. Ha túl kicsi az AFC, melegszik, szinte forró. Ha SS huzalt tettem bele, szintén élhetetlenül melegedett. Persze nem lebeszélni akarlak, mert rá lehet lelni a legjobb ízekre a Brüncivel is, csak eléggé háklis. Ha valóban ezt választod, akkor készülj fel ezekre. Ezért az én ajánlásom Ni80 anyagú huzal (hogy clapton vagy szálhuzal az talán mindegy is), mert gyorsan izzik, de jól porlaszt és jól is hűl. Ez mellé valami laza szerkezetű vattát, mint pl a Vapefly Cotton Cloud’s, de a BP Mods vattája is jó lehet. Vagy amit még nagyon szerettem az a Coil Master Pro Cotton. Bár ezt már nem biztos, hogy lehet kapni. A Dwarv is jó választás, bár azt könnyű TH-sra tekerni, lemarja az ember torkát (ha szereted mikor kapar akkor no problem, sőt, abban az esetben a Dwarv jobb választás lenne). Plusz el lehet túlozni úgy a vattát, hogy szintén dry hit lesz a vége, de könnyű megfolyatni is. Ha én is ajánlhatok, akkor a következőket ajánlanám, amikkel szerintem könnyebb bánni:

  • Ambition Mods Bishop - csak a tekerésbe kell bele jönni, mert fordítva kell (nem előre felé tekersz, hanem alulról kezded magad felé, de ezt később), a vattázásra kb igénytelen.
  • eXvape Expromizer V5 - eléggé szűk levegőzésű (ha kedveled a cigi adta homlokhorpasztást) viszont iszonyat jó ízű, ám itt el kell találni a vattázást, amit amúgy nem nehéz, mert adja magát, plusz felső levegőzésű, tehát nem áztatja el a mododat (mondjuk a Brünci sem)
  • Kayfun Prime - a Kayfunok híresen jó ízű kazánok, én egyszerűnek mondanám, viszont a túl sok vattát nem szeretik, de ez látszik is a vájatokon.

Egyenlőre ennyi az ami eszembe jut és ami biztosan jó is. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés