Érdeklődés

Itt a Vaperinán van a legjobb keverde.

6 kedvelés

image

7 kedvelés

Hú, ezt én is köszönöm, csak éppen a szemem nem szúrta ki! :handshake:

6 kedvelés

Szia @Zsanett_Dudas !

Először is Üdv, a Vaperinán! :slight_smile:
Másodszor Gratulálok az átszokáshoz! :slight_smile:
Harmadszor pedig a többiek nagyon jól össze foglalták már a dolgokat. :slight_smile: DL, és sok esetben MTL felhasználáshoz is a 70VG/30PG arány a javasolt. Ez nem az alap lére vonatkozik, hanem a kész bekevert liquidre. Ahhoz, hogy ezt minél jobban ki tudd számolni, vannak a különböző kalkulátork, pl.:https://diy.vaperina.cc/keverde/index.html .
A kaparó érzés sok mindentől elő fordulhat, az elején legvalószínűbb a nikotin erősség. Ha a 6-os sok, attól még lehet, hogy a 3-as kevés lesz, ezért is jobb, ha magadnak kevered. A keverés témakörében nagyon sok információt találsz itt a Vaperinán, ezek közül a @Vaperina_Kinga sorozatát ajánlanám figyelmedbe, amelyben rengeteg hasznos infót találsz. Link: Keverés módszertan 1. óra - Az alaplé és a Shake and Vape

Minden másra itt a Vaperina Közösség! :slight_smile: Ha kérdésed van, tedd fel, és jönni fognak a válaszok. :slight_smile:

Gőzöléssel teli szép napot kívánok! :slight_smile:

7 kedvelés

Ha nem boostert veszel,hanem ahogy írtad 36mg-os nikotint,az itteni keverdébe a boosterhez csak be kell állítanod,hogy 36mg-os.
Az itteni keverde a legjobb.
Én pl.az eliquidvg-ről rendeltem 36mg/ml-es nikotint.Ez nikotinsós.A nikotinból,ha jól emlékszem, 32mg-os a legmagasabb.

Üdv.a Vaperinán​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia. Jaa értem, akkor pl hogyha 100ml liquidet akarok bekeverni akkor ezekkel a számokkal kell dolgoznom ?
Nikotin 15% 15ml
VG 60% 60ml
PG 16% 16ml
Aroma 10% 10ml
Össz 100% 100ml

5 kedvelés

Szia. Nagyon szépen köszönöm neked is és mindenkinek a gyors segítséget és a válaszokat! :heart:

8 kedvelés

Nagyon szívesen! :slight_smile: Ettől vagyunk Közösség! :slight_smile:

6 kedvelés