Első RTA tank vàsàrlàs segítség kérése

lehet (biztos :grin:) úgy meg van tömve mindennel IS, hogy esélye sincs eldőlni

2 kedvelés

Ami nálammost a favorit az a flesh-e vapor 4,5s.
Szűk mtl-től a dl-ig használható.
Külön megvásárolható hozzá a 0,8-0,9-1mm-es afc.
Gyárilag pedig 1,2-1,4- és 2×2,1mm afc ami dl re elég.

2 kedvelés

Mondjuk 270€-ért dobjam is el az agyam attól amit produkál :slightly_smiling_face: :smiling_imp:
Flash-e-Vapor V4.5S+ DLC

Nekem klónom van (sajnos) de megvagyok vele elégedve.
A beálításokkal el lehet bíbelődni mert szinte mindíg van amit kilehet próbálni rajta.
Mondjuk időigényes mire megtalálod az számodra tökéletes bealitást.( milyen huzal,milyen mag átmérő,milyen levegőzés.) De ha megtaláltad akkor szuper.
A th-ja viszont nagyon ott van. Nekem nagyon bejött pedig nem nagyon dijaztam a nagyon th-ás tankokat.
De ez valahogy másként adja.

1 kedvelés

Egyfajta türelem azért kell hozzá :slightly_smiling_face: nekem volt egy klón, de nem tudtam igazán berepülni, nem hozta amit én várok egy mtl tanktól. Plusz én ormótlannak éreztem.
De nálad jól is mutat :+1:

Köszönöm szépen.
Hát igen a mérete és a súlya nem zseb barát.
Hazudnék ha azt mondanám hogy ez a legjobb ízű tankom. Majdnem.
Inkább úgy fogalmaznék hogy másként finom.
Mire sikerúlt megtalálnom hogy mi az ami a számomra megfelelő elhasználtam egy halom vattát drótot meg levest.
De megérte.

4 kedvelés

Ez az az RTA ami a 140-160 euros árának a felét sem éri.

Kayfun prime? :thinking: Na az minden csak nem levegős. Meg a byka v9 se nagyon. Mármint szerintem, ha egy DL-hez hasonlítom. Egy szűk mtl tankhoz képest az, de attól ez még vastagon mtl.

Nálam egy dl kazán járt eddig, ahhoz képest egy nyitott byka v9-ből nem jön levegő. Ami mtl volt és levegős, na az a bd vape precisio volt, ott még a résre nyitott levegőzővel is sűvített.

A precisiohoz hasonlót ki lehet hozni egy dvarw mtl fl-ből egy 2 vagy 3 lyukú afcvel, azt egyszer próbáltam, na abból jött levegő.

1 kedvelés

Aki szeretni, annak meg a dupláját is. Nézőpont kérdése.

Teljesen igazad van! Ettől függetlenül tartom, hogy a 80-100 euros tankok köröket vernek rá. :sunglasses:

1 kedvelés

Abból a szempontból igaz, hogy túl van tolva az ára, mint minden 100 eur felett rta-nak, amik vagy azért drágák, mert kis példányban gyárott egyedibb darabok, vagy mert csak. Az íz egy dolog, van még sok más szempont is, azt hogy kinek melyik tulajdonság mennyire fontos vagy sem, az meg egyedi mindenkinél. Persze elfogadom, hogy neked nem jött be, csak óvatosan a nagy igazságokkal, mert azt már megtanultam, hogy az nem létezik itt.

Azért nincsen még mindig taifun boxom a mai napig, mert valakinek elgurult a gyógyszer, amikor az árat kellett kitalálni hozzá. :sweat_smile:

Mondjuk ha német informatikus fizetésem lenne, akkor pont nem érdekelne, hogy 100 vagy 160…

3 kedvelés

Ezzel eggyet értek :+1:

Szerintem nem kell hozzá német fizetés. Ha akarod meg kell venni és kész! Ez nem olyan kiadás ami hónapról hónapra jelentkezik. Ennél sokkal nagyobb marhaságokra, sokkal nagyobb pénzeket dobsz ki. :thinking:

3 kedvelés

Ez elvi kérdés. :rofl:

Csak úgy érzed! Ha használod vagy csak gyönyörködsz benne, már megérte! Ne törpölj rajta, nyomd az entert azt szájé! :grin:

Egyet értek veled!
Mert ha nem jön be akkor lehet új gazdát keresni :slight_smile:

Ami hosszútávon huzósabb, csak kevesen veszik figyelemben
az a “rezsi” : mert szerintem az nem mindegy ,hogy
aromáért ,alapléért, nikotinért mennyit fizetünk, mert az viszont rendszeres kiadás.

Tisztelettel

2 kedvelés

Úgy úgy. Na én inkább azon spórolok. Már ha tudok! Ott látod egy fél év alatt minimum egy Taifunt be lehet húzni! :thinking:

2 kedvelés