Első MTL RTA / Újrakezdés

Köszönöm az írásod, hát valóban az anyagiakat nézve is elképesztő mennyivel olcsóbb ha már van egy jó mod és tank. Jelenleg nem tudom a nikotint mennyit kellene bevinnem de egyelőre ott tartok hogy kell vennem egy tank-ot. Aztán jöhet annak a kutatása hogy mit mennyivel keverjek. Ahogy észleltem régebben is amikor fél évre álltam át teljesen ecigire, szaglás és ízlelés, légzés is teljesen másabb volt. Konkrétan 180 fokban változott meg mind az amiket te is írtál. Motiválom magamat természetesen, minden nap próbálok ellenállni a ciginek amennyire tudok és biztos vagyok benne hogy ha már lesz cuccom, teljesen képes leszek letenni ha van mit szívni amit tudok is szeretni.
Amiről nagyon sokat kell tanulnom azok a tekerés és huzal fajták. Mert totál nem értem. XD

Milyen kazánt szeretnél venni ?

2 kedvelés

Én azt javaslom, először vegyél egy podot nagyobb, 1 ohm körüli ellenállással, A bele való levest állítsd be 6 mg/ml nikotin tartalomra, ill. vegyél ilyen alaplevet, hozzá külön aromát. Itt lesz egy állandóság, amit meg lehet szokni. Ha erre sikerült átállni, akkor jöhet az építős. Azért javaslom így, mert ezzel egy konstans helyzet lesz, ami megszokható. Ha egyből az építőssel kezded, ott olyan sok a változó elem, ami belezavarhat a megszokásba. Ha így rakod össze fulladsz tőle, ha úgy, akkor semmi íze, stb. Az is összejön majd, de legyen ott a megszokott podod addig, amíg az építőset testre szabod. Esetemben legalábbis így volt. Az itteni barátaim segítették bennem tartani a lelket, mert az építős nem egyszerű feladvány. Igaz, annyira nem is bonyolult, viszont kezdőként én is kidobtam volna a francba, ha nem kaptam volna innen folyamatos segítséget.

4 kedvelés

Hogyha a Pico-ra fel tudtad rakni az Arctic Fox-ot,a tekerés is menni fog.
Itt biztosan fogunk segíteni.
New Year Vape GIF by 7 Daze MFG

1 kedvelés

Elsősorban ami fontos nekem hogy mtl vonalat szeretnék próbálni mert az hasonlít a hagyományosra illetve most az fogott meg. Szóval valami normális mtl tankot XD. Amit ajánlottál azon nagyon gondolkodom, ami a bazárban van.

Nagyon tudok szimpatizáns lenni ezzel az írással mert előzőleg kB itt rontottam el. Nagyon hamar váltottam (kB 1 hónap) tekerésre és belecsaptam a közepébe, úgy ahogy ment és megy is. Viszont hiányzik például a tudásom hogy milyen anyagú, tekerésű huzal kell xy kimeneti feszültséggel, magméret miért legyen annyi amennyi. Én pedig sajnos az a fajta ember vagyok akinek 100%ban meg kell értenie a miérteket, különben nem megy “csak úgy” a feladvány. És bevallom nem gondoltam volna régebben hogy ennyire összefonódik minden és ennyire bonyolult is tud lenni. Azt hittem megtekerem azt amelyiket jónak gondolok és elég az a tudás hogy le kell izzitani, kaparni és megfelelő ellenállásra tekerni. De úgy néz ki nagyon nem.
De igen, én is arra jutottam hogy mindenképp lesz mellettem egy pod amihez akkor is tudok nyúlni amikor már az 5ik tekercs megy kárba és már 1 óra telt el mióta szeretnék “rágyújtani” érzés jött és kaparom a falat az idegtől.

Köszönöm a bizalmat de az egy szoftver, könnyű ha jót szedsz le és még elérhető a felület XD. Ha kell hegesztek vagy szekrénynek valót szabok és állítok össze de ez kissé kifogott rajtam és nem volt hozzá türelem de most másképp szeretném. :grinning:

2 kedvelés

Ha Szigetszentmiklós felé jársz ugorj be és segítek megtekerni bármit is.

7 kedvelés

Nagy segítség,ha megtudja valaki mutatni személyesen is,hogy mit,merre,hogyan. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Igen,türelem,gyakorlás,kisérletezés az alapja ennek a “műfajnak”.
Mindenesetre drukkolok,hogy sikerüljön megtalálni az “igazit”.

1 kedvelés

Köszönöm szépen a lehetőséget, ha arra vet a szél akkor szólok előtte. :slightly_smiling_face:

Igen, nekem ahogy látom az agyi szintem nem elég YouTube videók alapján tekerni. Vagyis inkább azt mondanám hogy hamar feladom mert úgy érzem elveszek a rengetegben.
Várom már hogy annyira meg szeressek egy tankot, modot, ízt tekerést ahogy ti is. :grin:

6 kedvelés

Én nem szeretem. :rofl:

1 kedvelés

Sziasztok.

Végül kiválasztottam a tankot amit használni szeretnék és ajánlás alapján is tetszett. Egy Berserker V3-ra esett a választás. Viszonylagos biztosra akarok menni, úgyhogy arról szeretnék kérdezni hogy ti milyen tekerést használtok vagy használnátok bele? Vastagság, anyag és átmérőt tekintve. Illetve ha van valamilyen tapasztalat akkor szívesen fogadom hogy mire figyeljek a tankot illetően. Előre is ezer hálám! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem ismerem én a minit vettem volna belőle…Gondolom 2.5mag 5-től7-menetig jó lesz 0.25-0.3mm vastag szálhuzal

4 kedvelés

Ki ajánlotta a berserkert? Nem szerethet téged. :rofl:

És milyen anyagú huzalt használnál hozzá?

Miért mondasz ilyen csúnya dolgokat? :joy::joy:

Majd jusson eszedbe, amikor nem ad ízt vagy megfolyik, hogy én szóltam. :sweat_smile:

Kanthal.

1 kedvelés