Első (majd később a második 😁)mtl rta

Hopp,egy bolt, ahol még nem vettem semmit…#@&&!!
Napok óta viszkető érzés gyötör (a jobb kezem ujjait), bizonyos SBS motyók láttán ez erősödik. Nem egyszerűsítetted a gyógyulás folyamatát.(nini, SS Brunhilde! :crazy_face:)

1 kedvelés

Miért vezeted félre? SM-en per pillanat az innokin z80+Pioneer v1.5 összesen 110$+10$ szállítás, de még az említett Steam Crave tankkal is 100$-ra jön ki! Azt felejted el, hogy az első rendeléskor még nem ad a shop kedvezményes árakat…szóval ne azzal számoljál ajánlásnál. PEACE

Szívesen! :joy:

2 kedvelés

És van náluk Hera. Azt hiszem szerelmes vagyok :heart_eyes:
Megvan milyen modot kell vennem :kissing_closed_eyes:

Na, látom jól kicsesztem mindenkivel, hogy rátaláltam erre a vape klub shopra :smiley: Újabb hely ahol pénzt lehet hagyni, van is kínálat és kiszállítják ide is.

1 kedvelés

Hmmm… hát nem ma kezdtem,bocsi :grin:
Azért ez is áthidalható probléma.

1 kedvelés

Ettől még tény amit írtam​:point_up: De ha gondolod ajánld fel, hogy megveszed számára kedvezménnyel (ő utal neked) és a címére szállíttatod. Na, ez már áthidalt megoldás :wink:

Azért ezek a tankok egy ligában játszanak, a v4/v5 egy kicsit(!) minőségibb érzet, de mindegyik viszonylag precízen, jól összerakott darab, nem a kínai piac legalja. Leginkább a személyes preferencia dönt, de azért egy Classic mtl-Bishop összehasonlításnál nem érzek minőségi ugrást(meg úgy semmiféle ugrást se, de mindegy :grin:). Meg abból szemezgettem, ami készleten van.

-későbbi nézeteltérések elkerülése végett, egy fanatikus Steam Crave Classic mtl felhasználó…-

1 kedvelés

Szerintem ez a rész nagyon szubjektív, egy megoldás van: venni és kipróbálni. Nekem nem jött át a bishop, meg még sok másik tank sem, ami másoknak igen. Nincs ezzel semmi baj, ez a 15-25k közötti kategória minőségben és tudásban nagyon hasonló, mindegyik jó lehet. Meg rossz is. :joy:

Nekem mondod, a világ összes pénzét is el lehetne verni :grin:. Még most is viaskodok magammal, lehet hogy győz az ésszerűség(nem lesz SBS. Vagy igen!)

2 kedvelés

Én impulzus vásárló vagyok, emelett van egy olyan rossz tulajdonságom, hogyha megtetszik valami, akkor az lesz. Pont. Lehet erőt veszek magamon és nem 1 héten belül, ami a jellemzőbb, de ha ott a szög az agyban, nem múlik és a végén megadom magamat úgyis, mert gyenge vagyok. :joy:

2 kedvelés

Az, hogy beláttad nem ezen a téren van értelme erősködni, az nem jelent gyengeséget! Inkább gyengédséget. Gyengéden bánsz magaddal. Miért lenne ez gond? :joy::joy::joy:

Ja, nincs itt semmi gond. :joy:

Akkor ismered a problémát. Ugyan NINCS rá szükségem, viszont tetszik is, jó is lenne, tudnám is használni, egyetlen szerencsém,hogy ami per pill.nagggggyon szimpatikus,az 18650 én meg eléggé elcsúsztam a 21700 vonal felé. De előbb-utóbb elgyengülök​:grin:

1 kedvelés

Mindig belerakom. Kivétel nélkül…de, ha valakinek kellene, csak szóljon, viheti akár ingyen is…

1 kedvelés

Majd ha megyek Hajdúszoboszlóra…:grin:

1 kedvelés

Amúgy, gondolom, mi lehet a baj vele. Van az a rész ami rá jön a deckre. Az aminek az oldalán van az a 2 lyuk amin latszik ki a vatta. Sztem annak a szélén lévő tömítő gyűrű a ludas… mert az eléggé könnyen a helyére megy, sőt, szinte játszik benne…

Az a pici gyűrű megvan?

1 kedvelés

Igen. Persze h meg van.

Szép,szép,de ez nem DL :stuck_out_tongue_winking_eye:Ahogy írtad te átálltál :stuck_out_tongue_winking_eye: