Első (majd később a második 😁)mtl rta

Jól olvasom, hogy kanthalról van szó? :slightly_smiling_face: Én azért váltottam, mert valamiért SS-el tekerve a szűk levegőzésű tankok “szívták a fogamat”, fájtak. De mikor levegősebb mtl-t tekertem SS-el, akkor nem fájtak a fogaim, viszont mindkét esetben vérzett a fogínyem. Már raklapszám szedtem a fájdalomcsillapítókat. Plusz a migrénem is kiújult. Kanthalnak nem kell annyi levegő, ezért nem higulnak az ízek sem. A fogfájást és ínyvérzést mintha elvágták volna, plusz a fejem sem fáj annyira. Valami köze volt a migrénhez is, gondolom számít az is, hogy 7.5 évig szinte csak SS-t használtam. Amúgy is érzékeny vagyok a fémekre. Mára már csak az ezüstöt bírom elviselni magamon. De már ez is kérdőjel, mert néha viszket az ékszerek alatt. De nem akarom erre elvinni a témát, ha kell nyissunk új topikot az ékszeres dolognak. :slightly_smiling_face: Összességében, nem kell annyi levegő ezért jobbak az ízek, az 1 ohm körüli érték nem nyúzza az akkut, nem forrósodik a tank. Na és persze amikor 8 éve először próbáltam a kanthált azóta sokkal másabb maga a huzal, már nem olyan lomha, nem ízetlen. Nem tudom mit csináltak a gyártók, de sokkal jobb lett. Én szívesen ajánlom bárkinek. Jó cucc. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés