Első (majd később a második 😁)mtl rta

40-ből egy tank és egy mod ki fog jönni, kell még akksi, töltő, vatta, húzal, kerámia csípesz, olló, tekerő segéd.

Ez még kb 15-20k+

Ha nem fér bele minden, akkor vattát, húzalt tudunk küldeni, olló csak van otthon (éles legyen), tekerni lehet műszerész csavarhúzóra vagy fúrószárra is végső esetben.

3 kedvelés

Ahhoz képest, hogy nekem milyen tekerés készletem van, és kb egy éve tekerek, az kijön 5ezer-ből is…:rofl:


:rofl:

2 kedvelés

Ez amúgy szubjektív…:grin:

Az ott varrógépbe való orsó? :thinking:

Nem. Az Zivipf márkájú sima szálhuzal. Itt így árulják a shopban.

Aha :joy: elég kicsire van tekerve.
Mennyi huzal van rajta?
Látom közben a fotón…

2 kedvelés

10 méter :grin::grin:

1 kedvelés

Akárki akármit mond ,szerintem kezdesnek ha telik eredetire,ha nem ,egy dwarv clone 6-7 ezerért simán jó hogy eldöntsd hogy kell-e ennel jobb a mostani podnal.Nem folyik,nagyon egyszeru epiteni,osszerakni(de minden reszet​:sweat_smile:) es a feltoltese is akar vodorbol.

3 kedvelés

Nekem dvarw klón coppervape van, a tegnap este, éjjel fél kettőkor tettem le, volt tisztítás utolsó csavarig, tömítés csere, mindenhol, aztan tekerés, felöntés liquiddel, es 2 szívás után szörcsög, folyik, minden baja van. 10 perc próbálgatás után, az összes levesem kifolyt a kazánból. Pedig nem nagyon szokott kifogni rajtam egy kazán…de ez…valami borzasztó.

Nálam az YFTK klón nagyon jól szuperál. A klónokkal ez a bibi. Hamarabb belenyulsz a fosba :roll_eyes:

A tetőkét beleraktad?

Lehet a clone sz@r ugy ahogy van.Nekem egyszer folyt meg ,de akkor a vatta(rayon) már részlegesen eltűnt a tekercs közepén .:rofl:Komolyra fordítva ,ha egy picit is lefedi az etető lyukakat a vatta,ez nem tud megfolyni,tényleg csak egy bolhaf@sznyit igényel .Irta ,hogy dohányosokat szív ,ha bejön majd vesz eredetit,vagy meg több clone-t mint én :sweat_smile:Az édesebb RY4 típusú leveseket nem szereti,de az igazi kiadós dohányos ízekben kiváló szerintem. @Ispy mi is ennek a gyártója ?Te ajanlottad meg,majd két év után mikor az első elmerült meg egy tömítést sem kellet cserélni benne.Azota kicsit drágább ,talán 22€ postával és 9-10 nap Kínából .

3 kedvelés

Egyszer ha erre jársz kipróbálhatod az enyémet​:wink:eldöntheted,nem szörcsög,nem folyik ,és nem is hangos :smiling_face:

1 kedvelés

Olyankor nincs idő kivárni a szörcsögést​:point_up::rofl:

Vapsea és alin kapni, nekem is volt, jó minőség és kb 9k szállítással, 11 afcvel.

1 kedvelés

Szép csendben bedobom a tutit. Pioneer 1,5. Ár/érték arányban agyonver mindent. Lehet költeni előtte bármire, de a vége úgyis ez lesz. Feltéve, hogy a “jó!”, a cél. :wink:

3 kedvelés

Azaz,nagyon ajánlott és minden egyes darabon más a sorszám :sweat_smile:

Jah, várhatok a végtelenségig, hogy valakinek nem jön be a Pioneer v1.5 és kirakja használt áron :smiling_imp::grinning: Persze viccelek…örülök hogy nem csalódtak akik megvették

1 kedvelés

Én már meg sem tudom számolni mennyi tank volt már a tuti, amióta regeltem ide, de felírjuk a lista végére. :smile:

1 kedvelés

Istvánom el is felejtettem! Számomra értelmezhetetlen a tank! Kezdőnek semmiképp nem ajánlom. Aki meg már jártas ebben a világban annak meg pláne nem :grin:! Azért a vapyoutuberek elmehetnek a pi…! Egy macskaevő aki kitért a problémára! A Budget kategória bajnoka még mindíg a Bishop!

2 kedvelés