Első DL szetthez szeretnék segítséget kérni

Szia. A legend 2 nagyon jó kis gép én is szívesen használnám csak a párom beleszeretett és úgy néz ki végérvényesen berabolta. :laughing:
A két kazánról nem tudok véleményt mondani mert nem ismerem, a ZX rta build deck nagyon hajaz a Z rda build deck-re ami személy szerint nem a kedvencem, de az igazából az én bajom. :laughing:

Vatta:

Ezt preferáljuk első sorba

Ez lóvéba megérősebb, és nem rossz, de ki kell tapasztalni hogy neked melyik felel meg jobban.

Szerszám:

Ez volt az első építő készletünk, nincs benne felesleges dolog, kezdésnek szerintem tökéletes, bár a csípőfogó nem egy milwaukee minőség, és azok a csavarhúzókkal ki lehet kergetni a világból. (ugyan olyan szarokat adnak általában az építős kazánokhoz is.)

Ez a másik készletünk, a csípőfogó nagyon jó cserébe az olló nálunk egyből kuka. ebbe már vannak olyan dolgok amik feleslegesek lehetnek, én a tekerő segéd miatt vettem… ha ráérzel egy klasszikus fúrószár is bőven megteszi. (kíváncsi voltam na. :laughing:. egyébként sokat használom, nem annyira haszontalan mint elsőre gondolnák, de nem is annyira hasznos.)

Ezt reklámozták, nem tűnik rossznak és lesz egy faja multi fogód… hogy az minek van benne majd a tőlem okosabbak elmondják, én nem jöttem ár.

3 kedvelés