Elméleti kezdő

Na még egyszer!!!
Látom kinézted az MJ, a hazai márkát! https://vape42.hu/kategoria/mystic_juice_snv.html
Mint ahogy írják is töltsük nyakig alaplével a flakont, majd intenzív rázás után rögtön fogyasztható!

1 kedvelés

Sosem éreztem ezt, hogy valamit adna a cigi, inkább csak azt, hogy elmúlt a nikotion hiány.
12 év dohányzás után az utóbbi 6hónap már szinte brutális mértékben ment, de előtte se volt piskóta az utóbbi 3 év… Reggel 2 óra alatt 6 cigi, akkor már kevésbé hiányzott, de 1 órával később már szívtam is. Azért kávéztam, hogy az undort elnyomja, amit a cigi által éreztem. Kávé mellé délután 10 perc alatt 2 cigi, majd 2 perc múlva nyúltam a 3. szálért. De sokszor az undor miatt ittam inkább egy 3.kávét.
0 akaratom volt nem rágyújtani, de még változtatni rajta is.
Nem hittem, hogy az ecigivel menni fog, sok reményt nem adtam neki, de akkor már úgy voltam vele, hogy olyan eszközt veszek ami “szerelem első látásra”.
Annyira nem hittem az ecigiben, hogy azt adtam be magamnak, hogy majd az mellett kevesebbet szívok, aztán majd szép lassan lerakom a cigit.
3 hete szerdán 15:30-kor nyomtam el az utolsó cigim, mert ekkor jött meg a csomagom.
Ott van szándékosan iMac mellett a cigim, ahol lenni szokott, nem nyúlok oda megszokásból, néha kinyítom megszagolni, és rakom is le, mert nem érzem azt, hogy hiányzik. Még mindig viszek magammal egy bontott cigit, kocsiban is van… és nem hiányzik. Mellettem is rágyújtanak, és nincs inger.

Közben egyre több, és több videót néztem a témában, majd “szerelmes lettem” az építésbe, majd csak következő héten rendelem az ares 2-öt, mert elvesztem a huzalokban, és vattákban.
A két dolog között pedig megtaláltam ezt a fórumot, ahol egyáltalán nem szembesülők a tipikus Magyar cancer és toxic mentalitással.
Mindenkinek van mindenről véleménye, és nem akar okosabb lenni a másiknál, hanem mindenki kiegészíti a másikat egy kicsit.

Évi egyszer szokásom valamit dicsérni, mert nem vagyok a szavak embere, így Boldog Karácsonyt mindenkinek a kellemes gőzök mellett​:heart:

10 kedvelés

:blush:mint én.
És most fog beindulni a vágy ,ez is jól néz ki az is,ez finomabb ízű tank az meg még finomabb…
És ugye az Ares 2 :blush:na meg még sokminden más is .
Inkább mint a cigaretta,gőzt neki vapertárs :muscle::dash::ok_hand:

8 kedvelés

Én egyszer szívtam el 1 szálat kényszerből, hát alig akart elfogyni, nincs az a pénz, hogy azt a szart még egyszer a számba vegyem.

Ja, és én vagyok itt a legokosabb. :thinking: :grin:

11 kedvelés

“Meg a lennék én szerény, csak nincs mire” :joy:

9 kedvelés

Ket dologban is nagyon ismeros emlekeim vannak​:slightly_smiling_face:Reggeli ebredezes 5-6 cigi 2-3 kave,delutan mar rohadtul nem esett jol,de szivtam.Atallasnal semmi elvarasom nem volt a vape-pel kapcsolatban.Jott husvet,meg a hosszu hetvege.Kicsit utanaolvastam,rendeltem egy penge kezdoszetett,ket hetig napi 2-3 cigi,aztan egy hetfon meloba bementem,ah fuj a szel mint az allat,en biztos nem megyek ki ragyujtani​:rofl:azota se…
Cigi,vagyis dohany meg papir ott volt velem mindig a taskaban,kocsiban,hazban…Kb ket honappal kesobb eladtam az utso 5 csomag dohanyt,tippet,papirt,abbol tudtam venni egy f@szanyos modot meg rta-t​:rofl:Az utso csomag dohany par hete kerult ki a taskabol,mikor mentunk mini nyaralasra,nem lett kidobva,de fogalmam sincs hova tettem,ez a “tamasz” sem kell mar.

7 kedvelés

Hála nektek VAPERINA​:heart:szvecskebizbaz :grin::grin:bő másfél éve rá se birok nézni arra a büdös vacakra !!!
Ja,én is okos vagyok :rofl::rofl::rofl::rofl:vagyis …:thinking::thinking::thinking::thinking:

8 kedvelés

Pár éve töltöttel akartam leszokni… :joy:
Mert ez fáj, nem esik jól. Ott ment el minden rossz irányba, mert megszoktam, gyorsan vissza marbira, és akkor az egyre több, és több szívás…

6 kedvelés

Klaszikus cigi-toltott cigi nem hiányzott régóta ,sodortam jó minőségű dohányból,jó papírba,filterrel.Nem is köhögtem úgy ,mint cigitől,ha azt mondtak volna hogy holnaptól csak sima cigit szívhatok,már sokkal régebben leszoktam volna​:rofl:

6 kedvelés

Tevedes, az en vagyok :shushing_face:

Udv
Okoska :face_with_monocle:

:stuck_out_tongue_winking_eye: :crazy_face:

5 kedvelés