Elméleti kezdő

Nekem csak azert furcsa,mert vajon milyen indokot tudott volna mondani az illeto,aki a tanacsot adta.
Itt van par pelda az en szemszogembol:
USA-ban ,ahonnan(szerintem) jott a nic salt az mtl-esek nagy resze salt-ot gozol.Bar van naluk 10-es erossegu,de ritka mint a feher hollo.Ott nincs TPD,a legtobb bolti kesz salt liquid 20-30-50-es erossegu.
Nalunk es Angliában ugyanazon gyarto kesz liquidjei kaphatoak sima nic-es es salt-os kivitelben.
És most a sajat peldam,eros dohanyos voltam18-20-as kèsz levesekkel kezdtem,vegyesen salt es nic.Most bo harom honap utan tartok ott ,hogy a dohanyos cuccokat levettem 15-re ,a gyumiseket 10-12-es erossegre.Allithatom a nicsalt nem befolyasolta sem a porlasztos,sem az rta mukodeset,porlaszto ,tekercs,vatta elettartamat.
A salt az csak mas ,instant cigi erzest ad mint egy adrenalinbomba,ket-harom slukk es beut.Olyan,mint felkeleskor az elso par slukk cigi.Ezert is imadtam,atszokashoz nagyon ajanlom.Jopar hete abbahagytam mar a salt-ot,nagyon jo dolog,de ha sima nic-es levest gozolsz egy lepessel tavolabb allsz a dohanyzastol.szerintem…:slightly_smiling_face:

3 kedvelés