Elgondolkodtam egy picit :)

Sziasztok!

2 napja megint elkezdett rosszalkodni az SC aromamizer v3-am. Megint elojott az a hiba, hogy kiszarad a vatta mert nem jonnek fel a buborekok 4-6 szivas utan, hogy a likvid le tudjon menni, igy dry hitet kaptam. De amint leveszem a top capet (egy nagy cuppnos hang kiserteben) rogton feljonnek a buborekok es szivhatom tovabb. A mai napig nem tudom miert jon ez elo, de elkezdtem gondolkodni es nezelodni :slight_smile:
Bar megjavult egy ujravattazas es mosas utan, de azert szet neztem mit lehetne venni :slight_smile:
Ha mar vakum problemai vannak, gondoltam mit lehetne kezdeni ezzel a tankkal, es ekkor beugrott, hogy ezt lehet RDA-ba is epiteni, meg van hozza bf pin es vannak bf modok is :slight_smile:
A kepen lathato modot talaltam az izlesficamomnak megfelelonek :slight_smile: 21700as akkuval 9.5ml tartallyal mar mar tokeletes, de tartok az 1 akkutol. A max 100 watt boven eleg lenne mert mesh rda-ra szerelnem a tankomat, annak meg eleg a 35-45 watt. Csak az akku mennyit birhatna igy? Meg milyen ez a pumpalos modszer? Jo dolog ? Vagy igaz, hogy sokszor lehet dryhitezni? Ra lehet erre erezni, hogy mikor kell pumpalni es mennyit, es hogy az mennyi slukkra elegendo?
Meg jol gondolom, hogy ha az aromamizerem atepitem rda-ba, akkor jobbak lesznek az izek? Mivel eltunik a tartaly a kazan felol es egybol a meshrol szivhatom a gozt?
Most ebben a dilemmaban vagyok, tetszik jo lenne, csak hat 32 ropi es nem tudom hogy jo lenne e? Meg a zeus legend2 modomat el kene adnom vagy a zeus x kazannal vagy a nelkul 4 elemmel, az mennyit erhet karcmentes kék szinben?

Elore is koszi a valaszokat es pro-kontra erveket.

1 kedvelés