Elfogyott SNV-k

Sziasztok!
Nálatok mi lesz a sorsa a flakonoknak?
Kidobjátok? Elmossátok és újra felhasználjátok?
A 120 milis az pont jó 10 mili aroma 10 százalékben keveréséhez
Nekem most kb 3 fogy el nagyjából egyszerre. Az egyiknek sérült a teteje, kicsit erősebben nyomtam neki a kést felpattintáskor, de a többi is sérülhet ha többször nyitogatom?
A 60 milis kicsi, az repül a kukába általában.

3 kedvelés

Hu hát ezek a flakonok engem speciel megőrjítenek :smile: Még régebbről van 1-2 darab amiket általában újra töltök na persze az, hogy hogyan az megérne egy külön témát vagy videót :smiley: amikor lepattintom akkor nem csak a kupakot rongálom hanem általában a kezemet is elvágom a késsel :smiley: Jól ki van ez találva, hogy egyszer használatos legyen.

Amúgy ha már így szóba került, valaki gyakorlott felrakhatna egy videót, hogy hogyan kell szakszerűen kinyitni! :slightly_smiling_face:

Kis mellékes: Amúgy nekem még mindig BM flakonok jönnek be leginkább. Ilyenek :arrow_down:

2 kedvelés

Ezeket biztosan megtartom ha keverni kellene. Gyerekzáras plusz van egy kis segitség amivel könnyen fel lehet pattintani a tetejét :slightly_smiling_face: Egy kis negatívum hogy szerintem nem minden tankhoz lehet hozzá férni vele

3 kedvelés

Nekem a 30 milisek a kedvenceim. Gyógyszertárban szoktam venni, szemcseppentő flakon néven fut. :slightly_smiling_face:

Rongálásra meg már van okosság, nekem is van, csak mindig elfelejtem, pedig hasznos cucc az opener. :slightly_smiling_face:

featured_preview_20200125_000811

7 kedvelés
7 kedvelés

én nagy flaskákat meg tartom álltalában keverni jó az a kicsi 60ml megy ki kukába.:wink:

2 kedvelés

Én nagyon tele vagyok flakonnal, gondolkodom is hogy nyitok egy flakonboltot! :joy: :wink:

3 kedvelés

lehet meg is szednéd magad belőlle​:wink::grinning::sweat_smile:

2 kedvelés