Életem első tekerése 😅

Jó lesz ez így srácok, vagy sok a vatta?
Első próbálkozás, egy videót néztem! :laughing:

6 kedvelés

Baszus én még el se kezdtem, de már annyi videót megnéztem már fáj. :joy::sweat_smile:

3 kedvelés

Ne nézzed, csak csináld :sweat_smile::rofl: muszáj gyakorolni

3 kedvelés

Szia Ivett! Jól néz ki! Ha tudod mozgatni a vattát a tekerésbe anélkül, hogy el mozduljon akkor igen jó! A deck vonalában vágd le a vattát, kicsi ritkítás és mehet az itatóba!

6 kedvelés

Köszi szépen! Hát eléggé szorul, akkor veszek le belőle :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Így igaz! Húzzál ki belőle!

4 kedvelés

Úgy látom kicsit vastag a vatta​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia Beatrix! Ivett már dolgozik a probléma megoldásán! Reméljük sikeres lesz a műtét!

2 kedvelés

Igen, levettem belőle :grin: működik, csak folyik az alja, meg kell néznem, lehet hianyzik valami gumigyűrű:roll_eyes:

2 kedvelés

Igen @Elek_Segits, működik :slightly_smiling_face: teljesen más íze van, mint a porlasztósnak, most már értem miért jobb​:grinning: csak még valamilyen folyás hibát el kell hárítanom alul​:sweat_smile:

3 kedvelés

Azt mindenképp orvosold! Drága leves nehogy potyába végezze!:smiley:

4 kedvelés

Azt hiszem, most jó lesz, följebb vettem a wattot 15-re.

2 kedvelés

Megkérdezhetem Ivett, hogy milyen tankal gyakorlatozol?

3 kedvelés

DoggyStyle 2k18, ez együtt volt a moddal, amit most vettem, gyakorolni jó, majd beruhazok később egy komolyabbra​:grin:
Most olvastam nemrég, hogy a legjobb kezdő az Innokin Ares 2, hát annak is megkerik az árát!

2 kedvelés

Ez különben érdekes, ugyanazt a levest raktam bele, amit porlasztóssal nem tudtam elszívni és kapart, mint állat! Ezzel meg teljesen más ízű, lágy, kellemes és gőzös​:yum: soha többé porlasztó :grin:

8 kedvelés

Na baszus, ezzel a mondattal nincs több kérdőjel benem

7 kedvelés

Hát tuti megéri a vesződséget, nem olyan nehéz mint látszik, nekem még szerszámom se volt, csak a pici csavarhúzó, amit a tankhoz kaptam! A tekerést egy körző felső hegyére tekertem (kb olyan átmérő ami kell) :grin:

6 kedvelés

És ezek,pont annak a két Vaperinának a hozzászólásai,akik még pár hete ódzkodtak az építéstől. :joy:

4 kedvelés

:rofl::rofl::rofl: Nem odzkodtam soha, ez a kezdő szettem, nem szaroztam, 1 hete e cigizek​:joy::joy::joy:

5 kedvelés

Akkor elnézést kérek, :slightly_smiling_face:
de már többször is feltűnt,a hozzászólások olvasgatása közben,hogy a Hölgy Tagok,vélik azt az építéssel kapcsolatban,ez valami ördögtől való dolog lehet. :smiley:

4 kedvelés