Életem első tekerése 😅

Igen, mert mindenhol ezt hallják, látják​:sweat_smile:
Mondjuk én egy kicsit előnnyel indultam, mert ékszereket készítek, ahol drótozni is kell, meg alapból barkácsolós vagyok​:laughing:

6 kedvelés

Jahát úgy könnyű. Bezzeg a favágók meg az öntödei munkások :sweat_smile:

6 kedvelés

Szegényeknek elvan nehezulve a keze, ilyen apró muvelethez​:rofl::rofl:

3 kedvelés

Azt hiszem lassan tanulhatók majd tőled. :joy:

2 kedvelés

Egyébként a doggy nem egy rossz tank, sokan használják, évek óta jelen van, nincs azzal semmi baj.

4 kedvelés

Nem tudtam milyen kategória, de ízre nem rossz és ez a lényeg :grinning:

3 kedvelés

Igen ezért szeretik sokan, úgy néz ki jóba sikerült belenyúlni. :+1: Aztán majd jöhet a második tank, harmadik…xdik. :grin:

7 kedvelés

Igen, ez ragályos, már nézegetem a modokat is​:laughing:

6 kedvelés

Persze, mert személy szerint én úgy gondoltam és gondolom, hogy ez hű de nehéz dolog. És ide kerül az ember és azt látja hogy mennyi segítő kész ember van, így már nem is félek bele vágni, mert tudom hogy lesz segítségem​:grin::grin::grin:

7 kedvelés

Kezdődik… :joy:

8 kedvelés

Sztem ilyen nincs,hogy legjobb kezdő tank,szvsz bőven jó az a Doggy sőt később,ha bejön valszeg ránéznék a helyedbe a Doggystyle Bastard-ra is,ha majd…:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszi a tippet, megnézem! Már csak azért is, mert nem horror áron van :grin:

1 kedvelés

De milyen jó, hogy vannak nálunk olyan jó emberek, akik videókat készítenek. Azért a Dvarw -ot kivéve mindegyik tankomnál eőfordult már, hogy hol foyik, meg hol dry hites. De most már hogy megnéztem mindegyikről a róla készült videót, sokkal kevesebb lett bennem a félsz, és most már jól működnek. Még ez hiányzott, de nagyon kellett: https://www.youtube.com/watch?v=JYqO05yeR2E Köszönöm szépen @Andras_Barton !

5 kedvelés