Elaf kazán

Van valakinek tapasztalata az elaf kazánnal ? 3 db om ment kárba éget izt adott 1.8omh pedig elötte az jusfoq kazánommal nem ilyen volt gond az utolsó tegnap üzemeltembe és mára adott éget ízt 3,4 volton
Ez most márka hiba lehet ?

2 kedvelés

Szia Erika! Hány watton használtad a készüléket! 1,8 ohm porlasztó 7-12 watt felett nem kívánatos hajtani!

4 kedvelés

nem tudom csak voltot mutat 3.4 és a 0.6 ohm ot ? mert akkor nem is rendelek

2 kedvelés

Meg néztem az oldalon ahol vettem Támogatja a teljesítményt: 6 - 15W (3,4 - 4,4V)

2 kedvelés

De azt írtad , hogy 1,8-as porlasztó akkor hogy írhat 0,6-ot?

4 kedvelés

3 vagy 3.2 voltra vedd le. De ha van 2.8 akkor az sem hátrány. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

sajna nincs akkor ez a mod nem jo hozzá

2 kedvelés

kérdem hogy a .0.6 menniy wat kell ?
1.8 ohm égett meg

4 kedvelés

elaf termékéről amúgy vélemények ?

4 kedvelés

Nekem volt Lemo 2-m, az tekerős tank (RTA), ő nem volt rossz, de azért már kapni nála jobbak az is. Atszokni jó volt.:slightly_smiling_face:
És volt melo 5 tankon is, jó ízeket adott, de egy porlasztó nálam előírásnak megfelelő teljesítményen hajtva is max 5-7 napot bírt ki…
Azóta kerülöm az Eleaf termékeket.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szerintem az Eleaf az egyik legjobb márka. :slightly_smiling_face: Régmúltú és jó cuccokat gyárt. A porlasztó pedig liquid függő meddig bírja.

6 kedvelés

20-35watt környéke jó lehet neki! Az a baj az Eleaf nagyon tág határokat jelöl be egy 0,5 ohmos porlasztóra is simán ráírja hogy 30-100watt ami nem biztos hogy a gyakorlatban megállja a helyét!

4 kedvelés

Amúgy ugyan olyan gyártó mint a többi! Van pár jó cuccuk meg annál jóval több rossz is! Sajna annak idején beragadtak a startvonalnál!

3 kedvelés

Én egyébként pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Sok jó Eleaf cucc volt a kezemben, egy kezemen meg tudnám számolni hány rossz terméket dobott piacra. De ez személyes tapasztalat, lehet a véletlen műve hogy jókat fogtam ki. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Vagy mi fogtuk ki a rosszakat? :thinking:

Amúgy a melo 3/4/5-be ugyanazok a porlasztók mennek, szóval szerintem az egy nem túl jó széria. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia Zoli!
Valahogy ez csak most került elém,annyit fűznék hozzá,hogy osztom a véleményed azok a porik tényleg nem egy idő világbajnokok voltak,de volt hozzá rba amivel meg mindjárt barátságosabb lett,én Melo3-al kezdtem,vagyis annak is a klónjával fix levegőzésűvel​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés