Egy magasabb szint: Clapton Coil

Köszönöm Zoli. :smiling_face_with_three_hearts: Örülök, hogy sikerült ujjat mutatnom. :kissing_heart:

Szerintem az amit Te leírsz az nem arról szól, hogy nem értesz egyet, csak máshogy tapasztalod meg a dolgokat. :slightly_smiling_face: A vapevilágban minden szubjektív. :blush:

Mint mondtam, minden szubjektív. Ha nekik ez jön be… :slightly_smiling_face:

Viszont az még jóra nem vezetett, hogy valaki nem rendeltetésszerűen használt egy szettet. Nekem mindegy, nem szeretnék beleszólni. De ha már Te is sokszor írod nekem, akkor én is egyszer leirnám.

Van egy dolog amivel most én nem értek egyet! :slightly_smiling_face:

Kézi tekerés, 0.15 ohm-os és 15 watt. Ez bár számomra nem újdonság, de attól még nem kéne előidézni zárlat közeli állapotot. És nem szeretném, hogy félre érts. Ez nem ellened irányul. Csupán nem szeretném, hogy ha az aki ezt most olvassa az azt hinné, hogy nem gáz 0.15 ohm-al vapelni. És az nem mentség, hogy még él a user! Ilyen használat mellett bármelyik slukk az utolsó lehet!

Az ellenállást azért fontos figyelni, és kordában tartani vapeléskor, mert az fogja számok formályában megmutatni, hogy a huzal mennyire terhelhető. Ha egy tekercsnek túl kicsi az ellenállása akkor olyan könnyedén száguldoznak benne az elektronok, hogy csak na! A 0 az instant zárlat! Ergo ahogy Ganxta mondaná, bumm a fejbe. A haverod, egytizedre van a biztos haláltól!

Asszem megvan a következő cikkem témája! :kissing_heart:

6 kedvelés