Égett íz :(

https://vaperina.cc/t/vaporism-akciok/6595/102
Például…

5 kedvelés

Persze, írtam is, hogy én se feccölnék bele… Plusz expert meló amúgy is.
Egy jó rta, meg huzal, vatta, és hadd szóljon.

@Kiss ha szétnézel a fórumon kicsit, átnézed a tudásbázist, használod a fenti keresőt, bőséges válaszokat kapsz arra is, amit még meg sem kérdeztél :wink:

3 kedvelés

Az sok neki. Annak az ellenállásnak az a 12 vatt sok. Nekem most 1.34 ohm van. Es 9 watton szívom. Annak az ellenállásnak max 8-9 wattot adj. És rendben leszel vele.

4 kedvelés

Még csak kóstolgatom az alkalmazást . Nem rég regisztráltam, de persze kezdek belelendülni a témába. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

De neki gyári porlasztó van… Azon nincs mit tekerni… :smiling_face:

2 kedvelés

@Janos_Groszeibl szerintem már arra célzott, hogy rta-t ajánlottunk a porlasztós helyett :slightly_smiling_face:hosszabb távra.

4 kedvelés

olvasd el miről beszéltünk.

3 kedvelés

így van… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Gyümölcsös levesek nem kokszolnak annyira ha megfelelő wattal hajtod a porlasztót

5 kedvelés
  • 1,5ohm (14W-22W)
  • 1,8ohm (12W-16W)
  • 0,6ohm SS316L (18-23w)
  • 1,2ohm SS316L (8-12W)
    Így ajánlja őket a gyártó. Sajnos tapasztalom, hogy így nem jó. Nyílván a liquid se mindegy ahogy írtak.
    Leírnád hány Watton ajánlod használni ezeket a porikat ? Köszi :smiling_face::smiling_face:
3 kedvelés

Duplacsokis-cukrosbanán mályvacukorral :+1::joy:fahéjas felöntéssel. Ez gyümi, nem?

Szóval piszkosul függ a levestől az élettartam sztori.

2 kedvelés

Khm inkább ezt neeee​:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Nekem rta-im vannak. Saját magam tekerem őket. De ha az ellenállás 1.30ohm fölött van, akkor tobb mint 10 wattot ne adj neki, mert idő nap előtt megég.

5 kedvelés

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. :slightly_smiling_face:
Nagy királyok vagytok !!!:sunglasses:

5 kedvelés

Szia! Az eredeti kérdéshez: simán elhasználódhatott az a porlasztó. Ha rossz az íze és kevesebb a gőz, az pont erre utal. Látványos nem lesz a baj, mert a vattára alig-alig, a huzalra/fémhálóra meg egyáltalán nem lehet rálátni a porlasztó fémköpenye miatt. Az ellenállásnál viszont valamennyi változás normális, az nem jelez automatikusan problémát (ez engem is megijesztett az elején, de így van :slight_smile: )
Az azóta felmerül egyebekhez :wink:: én használok felújíthatós porlasztót. Mert mazochista vagyok, és mert nem akarom kidobni a pod modot, ha már megvan és amúgy jól működik. :sweat_smile: De a tekerés cseréjét addig húzom, amíg csak lehet, és még tovább is egy kicsivel, mert rémálom jellegű építeni. A vatta viszont van, hogy 4-6 mili után már csereérett. (Talán mert kevesebb fér bele, mint egy normál építős tankba, és így gyorsabban használódik el.) A gyári poriknak kicsit más a felépítésük, de azért ha ha a tiéd bírta 30 miliig, egy kokszolós liquiddel, akkor az egy jó porlasztó volt… de ez sajnos egy ilyen műfaj, fogyóeszköz. Nem napokban kell mérni, hanem liquidben, akkor reálisabb képet kapsz az elhasználódásáról. És még akkor is faktor, hogy mennyire kokszolós liquidet használtál bele.
Hogy egy liquid mennyire kokszol, az sok mindentől függ (attól a sok mindentól, amit beleraktak…), de általános elvek vannak azért, lásd pl. Tippek, trükkök! Mire figyelj! 4. rész - Ízek, kísérletek (Amúgy is érdemes elolvasni a tippeket és a wiki részt itt az oldalon. Meg minden mást is - kivéve a vásárlásfüggő topikot, az a nyúl ürege :grin: -, de ezek összefoglaló írások, és tökjók.)
Hogy a mod mit bír, az leginkább attól függ, hogy milyen ellenállású tekerést raksz bele (illetve, hogy hány watton hajtod azt a tekerést), és milyen sűrűn használod. Végül is egy akkumulátorról beszélünk, csak annyit lehet kivenni belőle, amennyi benne van. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Szia Dalma.
Köszönöm kimerítő válaszod .
Rendeltem 4 porlasztót, ezeket még ellövöm :grinning:
Aztán közben megpróbálom a tekerés minden tudományát magamba szívni :smiley:
Ahogy leírtad , egy jó porlasztó volt . Csak az én képzeletemben élt az a kép , hogy több mint 2 hétig kibírja. Bár biztos kilehet belőle hozni ezt az időt. Csak nekem így volt a legjobb mind ízre és erősségre, hogy kicsit túlhajtottam. :grin::worried:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.