Ecigire valo atszokas, elvonasi tunet?

Sziasztok, 2 napja vettem egy Doric 60-as keszuleket, azota nem szivtam rendes cigit, juhu :smiley:
Kerdes a kovetkezo, reggelente kapar a torkom miota ezt szivom, 3-as a liquid szoval szerintem eleg gyenge.
Elotte marlboro fine touchot szivtam kb 2 napig egy dobozzal, nem voltam nagy bagos de ez egy biztonsagosabb alternativaja a ciginek es egyebkent nagyon tetszik is :grin:
Lehet elvonasi tuneteim vannak?
A kozerzetem erdekes plusz a koncentracioval is vannak gondok ma, nektek volt mar hasonlo?

Üdv itt!
Kaparás max 2 hétig tart el mert ugye füst helyett most hirtelen gőzt szívsz be és még nem állt át a torkod, tüdőd.
Közérzet: lehet, hogy kevés a 3-as nikotinú likvid, 6-ossal próbálkoznék kb.
Persze attól függ mennyit szívsz.
Koncentráció zavar is lehet ettől is de sok más dologtól is, sajnos ezt így nem tudom megmondani.
Elvonási tünet első jele inkább az idegesség, ingerültség, legalábbis nálam.

3 kedvelés

Na akkor sokat iszok, az azert enyhiti
Betaraztam 100ml-t a 3-asbol, szerintem egy ido utan majd raall a szervezetem, hogy ennyi van, erd be vele :sweat_smile::sweat_smile:
Koszi a helpet :grin:

2 kedvelés

Szia!

Nálam liquidtől volt olyan, hogy kapart, bár az inkább szívás közben. Szóval akár az is lehet, hogy másmilyen liquidet is ki kéne próbálnod.

2 kedvelés

Aisu liquideket vettem, nemtudom milyen minosegnek szamit :sweat_smile:

2 kedvelés

Aha, olyanom nekem is van. Az pl kaparhat :sweat_smile:
Egyébként minősibbek közül van. Nem tudom, hogy minden íz kaparós-e (szerintem nem), nekem ilyen blackberry van, az tud ilyet előidézni nálam.

12es nikotinsóval kezdeném az átszokást ha csak, ahogy említetted “nem vagy erős dohányos”. erősebb dohányokoknak 15-20 mg/ml-t szoktam javasolni de szigorúan nikotinsóval.
Egyébként gratulálok, sokan vagyunk már szerencsére akik le tudták tenni vape-el a sima cigit. :slight_smile:

5 kedvelés

Én azért kezdtem 18-as hagyomanyos nic-cel, mert kellett a th és a némi kaparás.
Hibridezni is lehet, fele ilyen, fele salt…

Kezdjük azzal, hogy örül a szervezeted, most nem adsz “neki” mérget, akár álmosabb is lehetsz, elkezdődött a tisztulás, ami már 24 óra elteltével megtörténik. Az agy várja a nikotint, hiszen doppingol, serkent, ezért lehetsz dekoncentrált és itt ez a hőség is ami teljesen megboríthatja a vérnyomást, a szervezet fokozottan dolgozik, folyadék meg kell pluszban, mert vízmegkötő, elvonó a glicerin (VG) ha jól tudom, erre figyelj. Én is úgy gondolom, hogy nikotin elvonás lesz a 3%-os tól, vinném föl 9-re legalább. Eleve nem érzed a sok mérget sem amire a szervezet reagált addig, és biztos, hogy a nikotin még jobban hiányozni fog. A nikotin a rangsorban a 2. helyen áll a kokain után, annyira stimulál és függővé tudja tenni az embert. És tegyük hozzá az erős pszichés beidegződés a rágyújtásra, ami nekem pld. a mai napig hiányzik. Egyet kell tudatosítani, bármilyen párásító nem tudja pótolni a rágyújtást, az első slukkot, stb.stb. Én 2013-ban 12vel, majd 9, kb. 2éve 6-os van.

Ahogy azt Michael Russel professzor már a ’70-es években tömören megfogalmazta, „az emberek a nikotinért cigarettáznak és a kátrány fogyasztásába halnak bele”

11 kedvelés

Ha hűsítőst vettél belőle , az előidézhet torok kaparást . Boostolni tudod még erősebbre. Vagy nagyobb flaskába öntöd , ha pedig belefér még egy 10 ml 18-20 mg/ ml nicotin shot vagy nicotin salt hozzá adod. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés