Ecigi.net Dinner Lady liquidek

Sziasztok.
Nem emlékszem,hogy az ecigi.net-ről olvastam volna véleményt itt.Ha van,csak még nem láttam,bocsi​:slightly_smiling_face:

A tlc-től szoktam kész liquideket rendelni,de ennyi félét ami emitt van,még nem láttam.Mármint Dinner Lady-t.Nem is tudtam,hogy ennyi féle van​:slightly_smiling_face:(és pl.az eliquidvg-n és a liquidhallon nincs is ugye?)
Sajnos leírás egyiknél sincs.Csak felét sejtem,hogy mi lehet.Van valakinek véleménye,tapasztalata?
Elnézést,sok a kép,nem tudom lekicsinyíteni​:cry:











@Donat tök gyorsan feltöltődtek a képek​:kissing_heart:

5 kedvelés

És,hol vannak még gyári nikotinos liquidek?Mert az eliquidvg-s amit onnan vettem,annyira nem jön be.Az eliquidonlineshop-ost sokan dicsérik,de sokan nem.A liquidhallon minimális van.Az elektronikus-cigarettán csak nikotin mentes van,nem tudom miért(vagy csak én nem találtam)
A fasttech-en tritymillió ismeretlen van.

2 kedvelés

Nem ismerem az ízeket, nem sok Dinner Ladyt szívtam eddig. Ám meg kell kérdezzem, kell neked az a 20as niksó? :thinking:

6 kedvelés

A 10-eseket tettem a kosárba​:wink::slightly_smiling_face::kissing_heart:
Persze nem rendelem meg,várom a véleményeket magáról az ecigi.net-ről.:slightly_smiling_face:
És persze nem egyszerre vennék meg ennyit,mert kikapnék​:joy:
A DL-t azért szeretem,mert tuti túlaromázottak és érzem kicsit az ízüket​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Megvallom Lemon Tart-ot szívtam csak, de iszonyat finom. Így gyanítom, a többi is finom lesz. Viszont ha neked sok a nikotin (niksó) ami benne van, akkor maga az erősség is elnyomhatja az ízt.

4 kedvelés

De hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem úgy rémlik ez régi webshop. Nem emlékszem, hogy bárki is panaszkodott volna rá. Én még nem rendeltem innen, de ami késik, az úton van ugyebár… :blush:

5 kedvelés

sziasztok a lemon tartot szívtam én is igaz longfill formályában elég jó íze van neki le sem tudtam rakni dl ben elég gyorsan el is fogyott.:grinning:A többit nem igazán kóstoltam még meg.

5 kedvelés

Én se nagyon bírtam letenni, isteni. :blush:

4 kedvelés

A 10-es nikotin nem sok.
Viszont pont a Lemon tart-ot nem igazán érzem,így azt egyenlőre nem szeretem​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

tán a vaporism.cz oldalán is vannak kész levesek ha jól tudom.Igaz nem vettem még ott olyat csak longfillt rendeltem már onnan.

6 kedvelés

úgy el fogyott észre sem vettem :grinning:

4 kedvelés

Mindenhol azt olvastam,hogy nagyon finom.Na egyenlőre nekem semmi finom nincs benne​:slightly_smiling_face:
Egyenlőre amiket rendeltem,azokból a Pink berryt a strawberry icet a berry blast-ot érzem,ezért szeretem​:wink:

5 kedvelés

De azok sem ismert gyári liquidek úgy emlékszem​:cry:

2 kedvelés

mondjuk igaz én sem ismerem őket nem volt hozzá tapasztalatom csak tudom van ott is így nem tudok ajánlani ott sajnos kész levest.

4 kedvelés

@Szabolcs_Barna elég érdekes fantázianeveik vannak a liquideknek így a fordítóval​:wink::joy:(a vaposismcz-n)

2 kedvelés

Dinner ladyből eddig azt hiszem 2 ízt próbáltam, azok nagyon finomak voltak. Most is vettem 3 félét.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

@anon31274546 de melyik milyen ízű azok közül amiket fotóztam?Ezek közül vettél már?Mert ezeket nem ismerem.Csak azokat,amiket nem fotóztam​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

@anon88785338 ezek közül sajna egyiket sem próbáltam sajna.:disappointed: Amit próbáltam, azok viszont finomak voltak, és intenzívek, ezért gondolom, hogy a többi is ilyen lehet.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nagyon szívesen. Sajnos csak ennyit tudok mondani a Ladykről, a cégről pedig semmit. :disappointed:

3 kedvelés