E-Liquid, Elfbar recept

Sziasztok!

Új vagyok itt is és a vape világban is viszonylag.
Van köztetek valaki, aki készített Elf Bar-os/Nikotin sós Liquideket? Pár hónapja hagytam abba az analóg cigit, elf barral, aztán elkezdtem egy régi Smok Al85-el. Most egy Geek Vape Aegis X-et használok Zeus Sub Ohm tankkal. Hiányzik az az intenzitás, amit az elf barnal tapasztaltam, ha esetleg van valakinek tapasztalata, illetve receptje, nagyon örülnék! Vagy bármi infónak. :slightly_smiling_face::call_me_hand:köszönöm!

2 kedvelés

Sok édesítő és ízfokozó lehet a titok nyitja.

1 kedvelés

80p/g20vg aroma 12% :grin:

2 kedvelés

A múltkor beleszívtam egy barátom podjába, amiben mangós Aisu volt (azt hiszem, shortfill). Nagyon intenzív, édes íze van. Rögtön az jutott eszembe, hogy én ilyesmit vetetnék a több tucat emberrel, akik az elfes töménységet keresik mindenféle fórumon, amióta ahhoz nem lehet hozzájutni.

3 kedvelés

Lehet, hogy így az elején azon is érdemes elgondolkodnod, hogy valóban csak az intenzív ízek hiányoznak-e, vagy esetleg a lórúgásnyi nikotin is, ami az eldobhatósban volt. Ha a nikotin is kevés, akkor valószínűleg félre kell majd tenned egy kicsit azt a sub-ohm tankot, és keresni valami MTL megoldást, mert ha egy olyan erős lötyit megpróbálsz egyből tüdőre szívni, kettéáll majd az összes szemed. :smiley:

3 kedvelés

Köszönöm a válaszod. A nikotinnal nincs baj. Az ízek hiányoznak. Főleg az a hűsítő mentolos hatás. Fogalmam sincs, hogy azt hogy lehetne megoldani. Próbáltam a mentolos aromát nyilván. De a hűsítő hatása nincs meg, csak valamelyest egy mentolos íze. De az sem valami jó. Azt hittem, ha majd magamnak keverem a liquideket majd találok infót, hogy olyat hogyan lehet keverni. Vagy egyáltalán lehet-e. De csak az MTL-ekhez találtam ezt a nikotin sós megoldást. Majd most a hétvégén bővebben utána nézek. :slight_smile:

Egyébként abban az országban ahol élek, legális az elfbar. De nem túl gazdaságos és az sem tetszik h eldobhato. Valamelyik nap osszeszedtem a lakasba 20 darabot. És elég kiábrándito látvány, hogy megy a kukába. Plusz itt 9,80€ darabja a 600 slukkosnak… Na mindegy. Nem adom fel, amint van valami hír, mindenképp megosztom itt. :slight_smile:

Coolada aromával próbálj hűsíteni a mentolos helyett. :wink:
https://vape42.hu/termek/iw_coolada_10ml.html

1 kedvelés

Próbálj ki egy rta -t amit magadnak tekersz,így nincs elektronikai hulladék.
Aromából ha hűset akarsz próbáld ki saját keveréssel az A&L Oni sweet,vagy a Ragnarok sweet aromáit,nekem 5% ban kevés,de 7-8 % már -már karcolja a torkom nik nélkül is :wink:

3 kedvelés

Köszi a tippet! Utana nézek! :slight_smile:

Na ezt kiprobalom :slight_smile:

Az már mindenképpen pozitív, hogy sikerült ide keveredned, erre a jó helyre. :slight_smile:
Minél konkrétabb a probléma/kérdés, annál több és/vagy hasznosabb válaszra számíthatsz itt, a nálam sokkal tapasztaltabb tagoktól.
Hűsítésben nem vagyok otthon, mert én meghalok tőle. :smiley:
Nem viselem el, ha valami irritálja a torkomat. Ezért nem használok pl freebase nikotint sem egyáltalán.

2 kedvelés

Már jöttek hasznos válaszok. Nincs a környezetemben tapasztalt ember. Aztán keresgéltem a neten, és ide találtam. Nagyon sok hasznos infó van itt. Már rgy csomó kérdésemet feltették korábban mások. Így már nekem csak ez az egy maradt. De nem adom fel. Keverek valami durvát elobb vagy utóbb. :smiley:

4 kedvelés

Mindenképp igazat kell adni @Zolika-nak. Legjobban akkor járnál,ha beruháznál egy rta-ra. Sokkal nagyobb lenne a kísérletezési mozgástered. Egyszer próbáltam a manórudat. Számomra,egy túlaromázott, th nélküli “élmény” volt. Abszolút nem megközelíthetetlen elérni. Persze lehet pont belenyúltam az ízbe véletlenül.

2 kedvelés

Az a jó vépelésben, hogy a likvid olyan, mint a pálinka. A :poop: is jó.
Előbb-utóbb elfogy, és mégsem kerül annyiba, mint az ócska bolti kőműves actimel. :smiley:

2 kedvelés