E-cigaretta

Sziasztok! A kérdésem olyan felhasználókhoz szólna akik Mtl-es készüléket szívnak. Nekem a Voom pod mod nevű készülékem van, és a párommal az a tapasztalatunk, hogy ha 4mg-ra emeljük a niksót fullaszt és tulajdonképpen 5mg- lenne a megfelelő, ha alacsonyabb a niksó mennyiség nem fullaszt semmi gond vele csak kevés. Maga a készülék lenne a gond nem alkalmas erre? Hátha valaki használt ilyet ebben a csoportban.

2 kedvelés

Szia Vanessza!

Nem gondolom, hogy készülék gond lenne, bár a pod-t nem ismerem, de azt tudom, hogy kezdőként eleinte irritálhat, fullaszthat a gőz annak aki még nem szokott teljesen hozzá. Pont, mint az első szál cigarettánál volt anno. :wink:

7 kedvelés

Hozzá vagyunk szokva vagy ezen az emelt nikotinsó szint valtoztat? mert eleinte ugye sima nikotinnal az első 6mg volt az erős volt aztán probálkoztunk kevesebb nikotinnal 2,5mg volt aztán nyilván nem volt jó átváltottunk nikotinsóra elméletileg ennek semmilyen kaparo fullasztó érzést nem kellene adnia és 4mgnál még is fullaszt ez az amit nem értek… emiatt gondoltam azt hogy ez a cigi talàn nem erre van…

Hozzá teszem hogy a 2,5mg-os sima nikotinos liquid sem fullaszt már

Szia,porlasztót mikor és mennyi liquid elszívása után cseréltek ?

3 kedvelés

nekem olyan 3-4 hét de érzem is mert furcsa égett íze marad akkor tudom hogy cserés , de az elejétől kezdve fullaszt ha új a pod

2 kedvelés

Elvileg niksóra találták ki azt a 2 milis podtankot.
Ha a hatos sok,a 2.5 kevés akkor a köztes állapotot kell megtalálnotok.

3 kedvelés

Ahogy Samu vapertárs írta,ha nemrég kezdtétek,vagy mellette ment az analóg is akkor okozhat kicsi fuldoklást is :smiling_face:

3 kedvelés

5mg lenne az elegendő ezt már kitapasztaltuk, de nyilván ha a 4mg fullaszt akkor az 5is fog erre próbálok választ kapni hogy még is mi lehet a gond a keveréssel minden oké mert akkor a többi is rossz lenne… így meg egyszerüen nem jó mert soha nem érzem hogy elég és mivel nyilván az ember kezébe nem lehet megállás nélkül ez így kivitelezhetetlen…

2 kedvelés

Csak egy ötlet, de én pl hybrid nikotnt használok. Keverjétek össze fele-fele arányban a nic-et és nicsót, akkor talán a kevesebb só nem fullaszt annyira, de a mennyiség meglesz

5 kedvelés

Szia! Jót nézek, hogy ezek előre feltöltött podfejek? Hogy töltitek akkor? :thinking: Illetve a porlasztó benne hány ohm-os? Lehet az a gond, hogy túl alacsony ami hirtelen porlaszt.

3 kedvelés

ezek újratölthető pod fejek 1,2ohm-os

Milyen nicsalt boosterből keveritek?
És mi az aroma? Engem a vaniliás aroma fullasztott pl.

3 kedvelés

oil4vap a nikotinsó neve illetve a liquid Vapy körte nevezetü

Woopoo Vmate E a készülék, akkor van neki levegő szabályozó ezzel mókoljatok.
Nekem is ez van és van olyan ízesítés ami engem is fullaszt.

3 kedvelés

Én alapanyagra tippelek, de ezt csak úgy derítheted ki ha veszel egy előtöltött voom cartridget. Ok, hogy nem 3-4-es, de a só a szabad bázisúval ellentétben nem fojthat még akkor sem ha 20-as. A készülék alkalmas rá, hisz a saját előtöltöttje 20 mg-os.

5 kedvelés