Dvarw RTA DL FL 6mm

Sziasztok

Ezzel a kazánal kapcsolatban szeretnék kérdezni
Dvarw RTA DL FL 6ml…
milyen vg/pg arány lötyivel ajánlott használni illetve 3-as mag átmérő coilnak van elég hely benne.

Köszi

Szia igen van benne hely egy hármas magra tekert coilnak
50-50 es alappal jól működik
Nem az a lényege milyen coil kell bele hanem hogy jól tudd megtekerni,vattázni a levegőbetétnek megfelelően :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Köszi a választ, a gyártó levegő betetjeivel használnám ahogy a leírásban van 2x2.5mm kábé , 60/40 vg,pg lötyit haszálok 0.6ohm coil 16-18watt nem tom jó lehet ez a kombó így?

Szóval akkor folyás nem jellemző erre a kazánra?

Ha eredetiről van szó…0.6 —azt már olyan huszon wattal hajtanám​:stuck_out_tongue_winking_eye:de igen kb jó ahogy írtad.
Ha eltalálod a vattázását fektetheted is,nekem nem folyt .(nem folyik)

Még annyi segítséget kérnék, hogy 3mm mag átmérővel milyen coilt ajánlanál hozzá.

köszi

26 Ga Ni80 5-6 karika :blush:

Szia
Milyen afc-vel használod a sajátod?

Hármas afc

Szűk dl re szeretném az afct majd belőni, a gyári kiszerelés 2x2.5mm , de lehet hogy ez nagyon levegős lesz :thinking:

2 kedvelés

Megrendeltem a kazánt, és egy 1x2.5mm afct is hozzá…:slightly_smiling_face:

Az nem annyira levegős :blush:az enyémben hármas van,az levegősebb :stuck_out_tongue_winking_eye:

Megpróbálom vele, ha túl szűk lesz akkor jöhet a 3-as afc

2 kedvelés

Szia
Vattázásban kérhetnék egy kis segitséget még , mire figyeljek hogy biztos ne legyen folyás.

ma jönn meg a 3-as afc 0.6 ohm 3 mm mag és 60/40vg/pg vel tervezem megépiteni

Köszi

Szia .Áthúzod a coilon a vattát,azt áthúzod a chimney lyukain,tőbe elvágod,picit borzolod és ennyi :grin:

2 kedvelés

Rendben, a youtubon mintha lenne is egy magyar vaper aki így csinálja.

Szia!
Jól emlékszel, itt is az a videó, vagy ha nem is az de ugyanúgy csinálja az úr. :slight_smile:

2 kedvelés

Igen erre gondoltam én is :slight_smile:

2 kedvelés

Ezzel az áthúzásos vattázással, csak az a baj, hogy ha hozzáér a menethez a vatta, akkor tank ráhelyezésekor elmozdítja a vattát, és ott a lyuk. Én hagyományosan vattázom, és nincs vele baj. Nem kell folyton ellenőrizni tankolásnál, hogy áll a vatta.