Dvarw mtl 24mm vagy 22?

Sziasztok!
Sokat gondolkodtam az elmúlt hetekben, hogy kell-e nekem igazán ez a tank…
Hát röviden arra jutottam, hogy végülis, ha nem jön be egy dvarwot mindig el lehet adni gyorsan.
Annyi kérdésem lenne, hogy szerintetek mi lehet a különbség a fent említett két méret között? Melyiket érdemesebb megvenni?
Persze kapacitás egyértelmű, de ilyenekre gondolok, hogy esetleg nagyobb deck ezáltal gyengébb ízek stb…
Köszi előre is:)

5 kedvelés

Ha jól tudom a belsejében nincs különbség, csak azért lett a 24-es, mert dívat mostanában a 24-es tank és hát akkor legyen az is.

3 kedvelés

Szia Máté! Semmi különbség nincs! Kapacitásban sincs eltérés! Annyi hogy 22mm-24mm a belső kialakítás ugyan az! Annyi hogy a 24mm vastagabb a fala! Ha nagy modra teszed mutatósabb! Ennyi! Szóval ha nagyobb modra szeretnéd tenni válaszd a 24-est ha kis modra akkor meg a 22-est!

9 kedvelés

Akkor itt sima elírás van?


Nem mintha az 5 ml nem lenne bőven elég csak na…biztos ami biztos alapon:)

4 kedvelés

Nem! Csak ugye hogy vastagabb a fala a 24 így megközelítőleg 1ml több a kapacitása a 24-nek! Mert a tankpalást az nem vastagabb! A deck rész az ugyan az!

6 kedvelés

Választásod mindenképp a modod méret határozza meg! Ha kicsi modod van akkor 22-est válassz ha nagy akkor 24-est! Ha ízek fontosak akkor a 3,5 tankszekciót válaszd azzal kb:3-8% íznyerés elérhető! Aroma függő! De leginkább a desszert-dohányoknál lehet kiérezni a rövidebb kémény előnyét! De megveszed a nagy verziót és dobsz hozzá később egy 3,5 tankszekciót! Örök élet+egy kics!

6 kedvelés

Őszintén…egy modra várok nagyon régóta, vagyis inkább 2 közül az egyikre, ez az SXmini SL vagy MX class, de hát ugye le volt árazva mindkettő nem is oly rég, és azóta az istenért se fogy el az utolsó két szín az MX-ből az SL pedig en bloc elfogyott…tehát csak várok és várok. Viszont ha jól olvastam az MX class-ra csak 23mm-es tank megy rá, az SL-ről meg nem találtam meg ezt így leírva, ami nagyon fura, vagy csak nem tudom a gyártó oldalon leírt adatokból kihalászni…


Egy ilyet viszont találtam valamelyik oldalon amiről arra merek következtetni, hogyha ezt a tankot adják hozzá akkor ezt biztos vígan bírja még, tehát itt nem lenne baj a 24mm-es változattal sem.

3 kedvelés

Az SL-en a 24-es jól mutat én is azon használom a 24 Dvarwokat DL-be is meg MTL-be is! Mx-em nincs annak nem tudom mekkora a 510-es tányér! Beatrixnek és Andrásnak tuti hogy van Mx őket kérdezd meg!

1 kedvelés

Igazából ami nagyon az SL mellett van számomra az a 21700-as akksi kompatibilitás, sokan vannak akik a vékony szép modokat szeretik, én viszont azt szeretem hogyha van rendes fogása és súlya, hogyha a kezembe veszem, tehát lehet, hogy nem is érdemes tovább gondolkodni ezen mert az a kb 1000mAh plusz kapacitás 10-15 watton elég sokat jelent. Ha jól értem, akkor te 24-es dvarwokat használsz, ugye? Volt szerencséd esetleg 22-eshez is? Csak, hogy mégis így real world használatban venni-e észre különbséget a kettő között.

2 kedvelés

Napi használatban 22-est nyúzok mert! A DL ugye alapból 24-est és 1db 24 MTL-em van őket használom az SL-en! Igen pont a 21700-as miatt! Nincs különbség csak annyi amennyit írtam én is úgy vettem külön a 3,5 tankszekciót a 24-re! Ott van egy kis íz különbség! De annyi nincs hogy vegyek a 22-re!

1 kedvelés

Lőttem neked pár képet hogy legyen viszonyítási alapod!




7 kedvelés

uuu ez így jó nagyon, köszi!!! A drip tipek amiket használsz azok milla drip tipek? Hallottam, hogy elég jók meg szemezgetek is velük, csak így képről mintha azok lennének:)

1 kedvelés

Igen igen! Bár a delrin sokkal jobb mint a pc!

1 kedvelés

Megrendeltem…végülis a 24mm-es lett. Alig várom, hogy itt legyen. Remélem szeretni fogjuk egymást.
Bedobtam még egy egy milla drip tipet, a delrint, és egy vandyvape ss316 huzalt. Köszi nektek a segítséget:)

2 kedvelés

Tuti nem fogsz csalódni! Ha szerencséd van a 7végén tekerheted!

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.