Dvarw fl mtl

Nekem a 16 mm-es törpe Dvarw -ba sikerült belenyúlnom. Előtte nem is tudtam, hogy létezik ilyen. Dohányos ízekhez ez felülmúlhatatlan. Pont olyan, mint az analóg cigi. Én nem tudom, hogy a 22 mm-es sima Dvarw annyival rosszabb lenne - e, de nem tudom elhinni. Viszont a törpe Dvarw hatalmas előnye, hogy azonnal érezni az ízeket a kis méret miatt, ellenben a normál méretű kazánokból először a levegőt kell kiszívni, s csak később jön meg az ízük, majdnem addigra, mire a mod leidőzít. A nagy méretű tankok inkább csak lánc-slukkolásnál élvezhetőek. Na persze én nem sokra értékelem a gyümölcsös, és a desszert ízeket, sőt a kívülálló nem dohányosok szerint is büdibb, mint az RY4 Solub Rotterdammal keverve. Ez utóbbira csak azt mondják, hogy vattacukor illata van. Nálam a tekerés Ni80 28/40 clapton, 1,8 - 2 mm-es magra 8 menet, és 2 lyukú AFC -t használok. A 28 ga SS huzalból nálam már 14 menet kell 1 ohmhoz ugyanekkora átmérőn. Én a By-ka V8 -al vagyok pont úgy, mint @Ispi a Dvarw -al, én abból szívom a Heisenberget.

3 kedvelés