Dvarw fl mtl

Smok TFV12 Cloud Beast Dl-ről váltottam most - azaz szószerit 2 órája- egy Dvarw MTL FL (22ml) MTL-re. Sajnos sikerült visszatérni az analógra, egy cimbinek szereztem egy MTL tankot, amit 2 nap alatt bejárattam, meg átnéztem, hogy tudom a tudást átadni, hogy egy teljesen szűz vaper is belejöhessen. 2 nap alatt annyira bejött az MTL, hogy analógot nem vettem elő, így adok az MTL vonalnak is egy erős esélyt, mert nagyon stabilan indított nálam.

Első blikkre eddig a Dvarw hozza azt, amire számítottam, egy Clapton tekerés van benne, de szerintem egy héten belül elkezdek kísérletezni a tekerés/vatta arányon, addig szokjuk egymást. De a kezdés bíztató. :slight_smile:

Volt benne egy fajta arc, szemre meg nem mondom melyik, de valami szűkebb jószág, és egyelőre teljesen jó ez. Most barackos gumicukor van benne (DL-ben nem estem hasra tőle), hát MTL-ben finomabb, de még mindig nem győzött meg. Holnap savanyúcukor és Heisenberg teszt lesz, illetve görögdinnyés zöld tea. Kíváncsi leszek :slight_smile:

1 kedvelés