Dvarw afc nélkül

Sziasztok
Dvarw fl mtl kazánt lehet használni afc nélkül? Ha igen, milyen tekerés mehet bele?

4 kedvelés

Szia Edina. Örülök, hogy látlak. :smiling_face_with_three_hearts:

Én egyszer próbáltam úgy anno, de kell egy DL driptip is, mert nekem melegedett az MTL drip tip. 0.4-es SS huzalt tettem bele, 3as magon 6 menetet, egy egész kellemes DL élmény lett belőle. :slight_smile:

6 kedvelés

Szia Kinga!
Én is örülök Neked :heart:
Köszönöm szépen, megnézem, milyen huzalom van.
Igen, a dl közeli élmény volna a legjobb.
Dl drip tip csak a dvarwé jó?

2 kedvelés

Én egy Smok drip tipet tettem rá és teljesen jó volt. :slight_smile: Nekem az összes Dwarv drip tip ami hozzájuk járt mindegyik szorult, más drip tipek nem.

4 kedvelés

Köszönöm :heart::heart:

1 kedvelés

Nagyon szívesen drága. :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Emlékszel véletlenül,milyen ellenállása volt és hány watton hajtottad?

4 kedvelés

Nem vagyok 100%-ig biztos benne, de olyan 0.6 körüli volt talán, és 18 watt volt talán. :thinking: De nem vagyok biztos benne. :confused:

1 kedvelés

2.5 magra tekertem 5 menet 24g kanthalt. 0.5 ohm lett, egyenlőre 16.4 wattra tettem, majd emelgetem óvatosan.
Nem fért bele a 3-as mag :pleading_face:

2 kedvelés

Oh, akkor lehet, hogy rosszul emlékeztem. Ne haragudj. :frowning: 2.5-ös mag lehetett akkor. :thinking: Fúúú, de rég volt.

2 kedvelés

Ó hát semmi baj :smiley:
A Fresia drip tipjét tettem rá, remélem igy jó lesz majd.
Bár egy kicsit nehéz szivni

2 kedvelés

Várom az élménybeszámolódat. :blush: Pár éve volt, hogy próbáltam ezért kicsit kopottak az emlékek, de arra emlékszem, hogy ugyanazt a hatást akartam elérni, mint a DL Dwarv-al. És összejött. :slight_smile:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.