Dupla aksis mod

Jah éppen időben reagáltam. Még volt egy belőle. Elég szorosan kiszámoltam. :person_facepalming::person_shrugging::grin::sunglasses:

Nem fogsz benne csalódni :+1:

1 kedvelés

Gaur-21. Tegnap kaptam meg én is, nem hiába van szétdicsirve.

1 kedvelés

Szerintem sem fogok benne csalódni, nem egy amatőr modrol van szó. Elég jó képességekkel bíró gépről van szó. Szerintem bőven kiszolgál ő már. El fogja bírni a clapton wotofo coilokat is.

Mindegy milyen nevű coilokat írsz le, egy jó dupla 18650-es is elbírja őket. Persze 2db 21700-as duhajabb, de én mindegyik modomat DL-re használom, ugyan úgy jók. Inkább akku kérdése ez szerintem, 18650-esekből is vannak igen kiváló darabok.

1 kedvelés

Nekem a Ceramic Black van, szerintem az is jól néz ki :smiley: Pár hónapja használom, talán az egyetlen hátránya az akku kijelzés. Elég sokáig azt mutatja, hogy fullon van, illetve félig. Aztán ha már pirosba lép, szinte készítheted is a csereakksikat.

Ez így van, de azért nem mindegy, hogy 6 vagy 8ezer mah kapacitás van a zsebbe. Nagy lesz így a komplett készülék, de semmi pénzért nem mennék vissza 18650-re :smiley:

2 kedvelés

Én Alien coilokat használok dualban 0,15 ohm ellenálással,70 watton,simán bírja!Samsung 40 T akkukal!

1 kedvelés

Én mindegyiket használom, egyenlőre van négy. Most jön az ötödik. Ebből csak a Gaur-21 a nagy aksis, a többi 18650-es. Véletlenül vettem 6db 21700-as akkut, úgyhogy kellett föléük egy mod is.Ez a figyelmetlenségem ára. De így utólag mindenképp jó tévedés volt :smiley:

2 kedvelés

Már számolni sem tudok :rofl: Hat darab van nem négy, de a két kicsit sosem használom már, így szinte feledésbe is merültek. A Freemax Maxus Max Pro kit ami úton van, nagyon kíváncsi leszek rá.

Ha esetleg valakit érdekelne Cigbest-ről iszonyat olcsón:

3 kedvelés

A YouTube random feldobta hogy nemsoká jön Dovpo Odin V2 dual 21700 mod.

2 kedvelés

Nah faxa ez a gaur 21, szépen dolgozik ízben és gőzben is. Folyás nincs, sem szörcsögés . Porlaszt ahogy kell (persze jól megépítve) Blotto Max RTA, single coil wotofo tricore clapton, 0.20ohm, 3mag, 50w
Dual 21700, 80/20 liquid, cherry-lime

1 kedvelés

3 kedvelés

Örülök, hogy nem okoztunk most sem csalódást! Rengeteg itt a felgyűlt tapasztalat…nem tudunk tévedni, na :rofl: Jah, és szerények is vagyunk :rofl::rofl:

2 kedvelés

És szépek. Kihagytad hogy szépek. Sose hagyd ki hogy szépek! :rofl:

2 kedvelés

pláne én :rofl: