Drip tip kereső

Bosszantó okoskodás: ON

A réz valóban mérgező, és a hő hatására közel lehet az olvadáspontjához, ami fokozatosan lágyitja magát a fémet. És ha jól emlékszem melegszik is rendesen. Szerintem amire Te gondolsz azok a rézszálak, amik akár antibakteriális hatással is bírhatnak, de nyilván a megfelelő környezetben. Hasonlóan a szénszálhoz. Az sem egészséges, de a megfelelő helyen alkalmazva hasznos. Egyébként a szervezetnek szüksége van rézre, az agynak fontos, de minden esetben az ásványi formájára amit tablettákba sűrítenek. :slightly_smiling_face:

Bosszantó okoskodás: OFF :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Nem okoskodás Kinga!:grinning::hugs: Nem voltam benne biztos, igen így már érthető, ha melegszik akkor más a helyzet. Ha már itt tartunk, megkérdezhetem, hogy a többi fémmel mi a helyzet? És az átalakító? Nagyon sok drip tip van más fémből, kitudja miből? Főleg alin. Akkor melyik ami nem káros? Mondjuk nem vettem volna full fémet, mert tudod, hogy nem szeretem égetni a szám, maximum egy kis gyűrű féle alul​:grinning:

3 kedvelés

Lehet hogy nagyot tévedek de ez mindenkinél más ,szerintem . Az hogy neked most mi a jó vagy mi a rossz nem tudni… én , pl allergiás vagyok az aloe vera ra. Orvosi tesz volt szóval tuti …másnak meg tök jó:P

3 kedvelés

Most találtam ezt a drip tip kánaánt :heart_eyes::laughing:

Ez biztos jó lehet, mert a külseje van bevonva a fémmel

2 kedvelés

Lényegesen jobb , mintha az egész rézből lenne ! Ennél nem érintkezik a gőz a rézzel !
Viszont a szád igen ! :blush:

2 kedvelés

A könnyűfémek hátránya az alacsony olvadáspont. Ezért nem jó a réz sem. Réz-oxid válik ki melegítéskor. Ez alól a drip tip sem kivétel. A testünkben 80g réz van. Illetve ennyire van szükségünk. Inkább úgy fogalmazok, hogy egy egészséges ember szervezetében, aki választékosan táplálkozik 80g réz van. A drip tip miatt fel fog gyülemleni a szervezetben ami mérgezéshez vezet.

5 kedvelés

Ez már jó, igen. :blush:

3 kedvelés

Igen, ezt értem :blush:

3 kedvelés

Úgy nézem ez angol shop ! Ha innen rendelsz bemegy vám elé !

1 kedvelés

Igen @Atis látom :grin:

2 kedvelés
4 kedvelés

Köszi, a kedvenc boltom lenne, ha nem olyan drágán szállítanának​:pensive: annyi mindent szeretnék innen​:sob:

1 kedvelés

Én még nem rendeltem tőlük ! Mennyi a szállítás náluk ?

2 kedvelés

Még én sem, pont emiatt! Kb 20 eurotol indul

1 kedvelés

Akkor a 60 eurot be kell rakni a kosárba és kész !

2 kedvelés

Nem tudom, hogy van e kedvezmény, ezt még nem néztem meg pontosan, mert hiába írják hogy ingyenes, azt csak országon belül értik. Majd megkerdezzük @Zolika - t, ő most rendelt​:grin:

1 kedvelés
1 kedvelés

Köszi szépen :blush:megnézem!

1 kedvelés

@Ivett itt én is találtam ugyan olyat amilyet keresek és még másmilyet is​:slightly_smiling_face:



3 kedvelés

Most nem akartam nagy beruhazast @anon88785338! Sajnos drága itt a szállítás és minden olasz boltnál​:pensive:

2 kedvelés