Brünhilde drip tip

Sziasztok, valaki tudja esetleg honnan tudnék szerezni brünhilde mtl-hez a rövid drip tippet?

1 kedvelés

Szia itt van igaz kínai shop sok idő mire megjön.
https://www.sourcemore.com/vapefly-brunhilde-mtl-rta-replacement-drip-tip.html

6 kedvelés
6 kedvelés

Na ez a fajta nekem egy hetet bírt…az a sárga cucc a tetején magától le akart tekeredni állandóan és egyszer csak letört. Pedig csak annyit csináltam hogy vissza csavartam mindig amikor meglazult…

2 kedvelés

Ezt ne nekem​:rofl: A gyàrtónak!

2 kedvelés

Sajnos ezek a driptipek hamar beadják a kulcsot elmúlt félévben 3at törtem el :sweat_smile:

3 kedvelés

A jobbak csak csorbulnak meg nyaklanak :grin:

5 kedvelés

Hát most én is azt várom hogy valami ismerősöm rendeljen sourcmore-ról és akkor rendeltetek magamnak a gyárijából :sweat_smile:
Aztán ha esetleg rendelek liqudhall-ról lehet rendelek még egy ilyen utángyártottat hát ha csak valami gyári hibásba futottam bele :sweat_smile:
De valami kellene nekem is mert ez az alacsony driptip ami van hozzá nagyon nem áll a számra :rofl:

1 kedvelés

Driptip a legegyszerűbben variálható dolog a vape univerzumban :slightly_smiling_face: ok, az esztétika is fontos.

5 kedvelés

Én nem akarom variálni :sweat_smile: nekem ez is tökéletes lett volna ha nem törik el egy hét után :man_facepalming:t3::man_shrugging:t2:

3 kedvelés