DL Driptip - Minden tanács jól jön!

Sziasztok DL Rajongó Vaperina Lakók!

A tanácsotokat illetve a segítségeteket szeretném kérni. Egykori betegtársam számára már minden összeállt amire szüksége lehet a DL-ezés finom és brutális mennyiségű gőzének élvezetéhez. Az általa használt tank egy Geekvape Zeus. Minden stimmel, minden jó, egyetlen órási gondunk merült fel, az pedig a driptip.

Sajnos egy rosszul sikerült rekonstrukciós műtét miatt az alacsony és vékony falú (“merev és éles”) valamint fém driptipek nem jöhetnek szóba, nem tudja használni megfelelően a szettet velük. Már az összes birtokomban lévő szippancsot kipróbáltuk, sőt kaptunk, rendeltünk is néhányat, de nem és nem találjuk az igazit. A DL Brünhilde driptipje már a “hááát majdnem” kategória, de az igazán tökéletes egy tőle is magasabb-hosszabb lenne. Létezik ilyen?

Van esetleg ötletetek erre, netán használt-használ valaki közülünk ilyen stílusút? Melyik lehet a legmagasabb és viszonylag vastag falú driptip?

Előre is köszönöm a segítségeteket!!!

5 kedvelés

oda 810 drip tipp kell ugye? magas legyen és vastag meg műanyag akkor?

3 kedvelés

Igen! És minél magasabb annál jobb.

3 kedvelés

néztem 2 képet csináltam talán jó lehet dr nem tudom ez vastag meg magas is és műanyag is.



talán ilyesmire gondoltam hátha jo lehet.

3 kedvelés

Köszönöm!!! Nézzük!

3 kedvelés

hátha jó lesz valamelyik de szerintem ilyesmin kell gondolkodni ami szóba jöhetne nálatok Viktorom​:wink::slightly_smiling_face:

Igen! Tudod, minden megoldás érdekel :wink: mint a jó hirdetésben! :wink:

2 kedvelés

Szia @Viktor_Hajdu ha esetleg nincs megfelelő és bizonyos paraméterekkel tudsz szolgálni, szívesen forgácsolok egyet fehér teflonból ha az megfelelő lenne, és persze ha ezzel tudok segíteni a barátodnak, természetesen ingyen, bérmentve. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Szia Robi!
Köszönöm szépen az ajánlatot! Már javában böngészi az eddigi ötleteket, és rendelget is. Ha mégsem találna/találunk megfelelőt, élek a lehetőséggel!

3 kedvelés

Mindenkinek köszönöm szépen az ötleteket, tanácsokat, ajánlásokat!!! Angyalok vagytok, de ezt tudtam. :grinning:

5 kedvelés

Rendben van! Az ajánlatom áll amíg meg nem találjátok a számára tökéletes drip tipet! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Millió hála érte!!! :pray:

4 kedvelés

Kedves Viktor! Nekem is van otthon, ha még kell, akkor este/holnap tudok mérni. Viszont van egy kedves ismerősünk, aki bármilyen is csinál, @szasza4791 személyében.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm szépen Zoli!!! :heart_eyes: Robinak köszönhetően már van egy ajánlatunk a készítésre. Csak tudod, ott az a bizonyos kisördög benne, az “én fogom megoldani magamnak ha belegebedek is”… Egyelőre nem vitázom, csak segítek keresni, de kifogytam az ötletekből, most elláttatok munícióval. :grinning: :wink:

3 kedvelés

@Robi de rendes vagy!:heart:

2 kedvelés

Szervusz Viktorom!
Én most ezt találtam, anyaga: szilikon és kb. 1.8 cm a magasassága.



A méretbeli különbség szerintem elég nagy.

3 kedvelés

Szia Tibim!
Nagyon szépen köszönöm!!!

3 kedvelés

A nevét nem tudom, egy tankkal együtt kaptam…

3 kedvelés

Szia én az aliexpress-ről rendeltem potom pénzért és van olyan is amihez van adapter így tudom használni 510 és 810-est is nagyon sok fajta és színű van ! Jó gőzölés nektek :blush::dash::ok_hand:

Szia!
Én a Smok TFV12 Drip Tip-jét használom:

vagy
https://oxygain.sk/szipkak/1313-szilikon-szipka-810-henger-alaku.html

Animation Omg GIF by The Animal Crackers Movie

2 kedvelés