Van valakinek felesleges drip tipje(i)?🙂

Sziasztok!
Nagyon kellenének drip tipek.Máskor az Aliról mikor rendeltünk,akkor ott rendeltünk drip tipeket is,de sajnos csak feketét és füst színűeket.Van amiket fel is tudtam használni,de azóta kaptam ugye sok szép ajándékot és szükségem lenne még áttetsző sima drip tipre,pl.amilyen a Kayfun-omhoz van.Szinte még csak ilyeneket használtam alakra,méretre,nekem nagyon bejönnek.Hosszabb fajtám még sosem volt.
Közeli áruházban csak egy helyen találtam nekem hagyományos dripet.Midenhol sok dl van,de mtl nem igen.Most nem nagyon fogok rendelni és csak drip tipért nem adnék le rendelést.
Van esetleg valakinek elfekvőbe?
Természetesen ki is fizetem​:slightly_smiling_face:
Ez a kedvenc drip tipem.Ez tetszik nekem az ss-hez.

3 kedvelés

Szia Beatrix! Ha szereted a jót! Akkor ez a tuti befutó csak ezt használom!
image

8 kedvelés

Ez a Milla nem?Szoktam nézni,de elég drága… És hosszabb mint az enyém…És nem akartam innen csak dripet rendelni 1 vagy 2 db-ot + a szállítási költség :cry:

3 kedvelés

:grin:azt szoktam mondani ilyenekre nem drága​:rofl:olcsóbb mintegy mod vagy tank :grin:így könnyebb megvennem :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

akciĂłs :smiley:

2 kedvelés

Azt hiszem a nautilus 2s-hez is volt ilyen atlatszo drip tip.Kicsit rovidebb mint a kayfun-e,de eleg olcso es passzos is.Altalaban 2-3€ szokott lenni.Lefenykepeznem neked,de ugyse talalnam most meg.Guglizd ki,hogy bejon-e.

1 kedvelés

Én ugyan ilyet szeretnék.Nem rövidebbet és nem hosszabbat​:wink::joy:

Akkor ha nem talalsz es valaki rendel lpv-rol,tarsulj be hozza.Eredeti tip tobb szinben.Atlatszo,borostyan,fekete,stb.

1 kedvelés

Hát sajna ez ilyen. De a delrin sokkal minőségibb mint a gaggyer műanyag! Ráadásul rengeteg tulajdonsága a felhevült műanyagnak nem tesz jót az egészségnek sem. És ráadásul több száz forintot elkérnek azokért is! :thinking:

6 kedvelés

Mutass már egy olyat légyszi​:heart:

1 kedvelés

3 kedvelés

A bal oldali 1általán nem tecc.:slightly_smiling_face:

Az nem is delrin!:smiley:

3 kedvelés