Drip Tip-ek Gőzlérforgácsolótól

Sziasztok!

Szabadidőmben Drip Tip-ek, palástok, szépség gyűrűk… egyedi gyártásával foglalkozom…
Töröt palástok utángyártása akár rövid határidővel, rozsdamentes, vagy PEI (Ultem) anyagból.
Ha egyedi gyártású drip tip-et szeretnél , akkor jó helyen jársz.
Általában MTL drip tipeket készítek, de DL sem kizárt.
Raktárkészlettel NEM rendelkezem, de viszonylag gyorsan (10-30 munkanap) alatt tudom elkészíteni megrendelésed.
Fotókat találsz a Gőzlérforgácsoló Facebook oldalon, vagy itt: https://photos.app.goo.gl/FJRH8uBhyPK3VyPx8
Gőzlérforgácsoló Facebook oldalra folyamatosan kerülnek fel a munkáim fotói.
Alapanyagként rozsdamentes acélt, és élelmiszeriparban használatos fekete és fehér színű POM-C műanyagot használok.

510-es csatlakozású drip tipeken dupla o gyűrűs tömítést alkalmazok.

Ha rám bízod a méretezést, akkor küldött fotó alapján is van lehetőséged drip tip rendelést leadni.

Néhány fotó alkotásaimból kedvcsinálónak:













46 kedvelés

Szia Szabolcs első körben engedd meg hogy kifejezzem mennyire lenyűgöznek a drip-jeid,elképesztően szép és igényesek a munkáid. :open_mouth: Lenne pár kérdésem, 510 Dl drippet is készítesz?2.810 DL?És a leg fontosann hogy milyen áraid vannak kb hogy tudjak kalkulálni.Az előbb említett paraméterben érdekelnének drip-ek,illetve MTL is semmi cicoma,főleg issé magasabb hűtőbordás megoldások,Mind a fém mind a műanyag árak érdekelnek.Nyilván egyedi készítésű termékek,nem árazható be sablonosan,de ha mondasz KB-ra árat tudok kalkulálni mit merhetek megengedni magamnak,Illetve a Gőzlérparaszt kopasznyakú drippje is érdekelne :smiley: Ha “jogvédett” Kérdezd meg a nevem megemlítésével,bizti meg fogja engedni hogy kiadd nekem. :slight_smile: Így tovább büszkék vagyunk rád.

4 kedvelés

Szia Miroku Kogua!

Köszönöm elismerő szavaid.
Mint láthatod többnyire MTL drip tipeket készítek, de némi áttervezéssel néhány formát 510 DL és 810-es csatlakozással is el tudok készíteni.
Ezek a drip tipek 3500/db áron készíthetőek el. (most már tudsz kalkulálni)
A Gőzlérparaszt kopasznyakú drip tipje anno olyan bonyolultra sikeredett, hogy nem szeretnék többet készíteni belőle… sajnálom
Mostanában összecsaptak a hullámok a fejem felett, ezért “kicsit” elhúzódhatnak a teljesítéseim.

2 kedvelés

Egy ilyen drip tip nagy iz vesztéssel járna?
A brunhilde mtl-en tuti jól mutatna…

7 kedvelés

Vagy egy ilyen…?

3 kedvelés

nekem ez pl kicsit nagynak tűnik szűkebb kell mtl re szerintem​:blush:nekem is van pár amit @szasza4791 készített mtl re kimondottan​:wink:

3 kedvelés

ez inkább szűkebb szerintem ahogy látom ez jobb lehet rá:blush:

1 kedvelés

Szia Szabolcs!
A koponyás 510-es Driptip ért van oda a férjem. Tudsz nekem egy árat mondani rá,meg hogy mikorra válalod?

Hogy én ezeket eddig nem láttam itt! :astonished: Eszméletlen jók!!! A koponyás csúcs szuper!

1 kedvelés

Nekünk már készül is​:blush::wink:

2 kedvelés

Dettó nekem is

1 kedvelés

Szuper jól néznek ki. Koponya forma nem jön be de egy pitbull fejre vagy kettőre vevő lennék

1 kedvelés

Szia
Tudnál Profile unitire rta-ra palástot készíteni? Mi lenne az ára?

Válaszoltam Gőzlérforgácsolón…