Drip tip kereső

Nekem se vállalta amit akartam kezdésnek így mást se veszek tőle bár nem haragszom ügyes Ember.

5 kedvelés

Szerintem ez is menne a pico hoz

3 kedvelés

Igen ezen is gondolkoztam :blush: narancsos, igen.

1 kedvelés

ultem ez egy drága anyag…

4 kedvelés

Ez valami speciál?

1 kedvelés

Nem csak az ultem dripek drágák…sima sárga müanyag az nem

3 kedvelés

Ah, értem :blush:

2 kedvelés

Ok​:kissing_heart:Milyen különlegeset?

1 kedvelés

Olyasmi szint keresek, mint amit itt láttál képeket, vörösréz vagy rose gold

3 kedvelés

Úgy olvastam, hogy eladta az utolsó általa készített modot is. Ha utolsó, akkor lehet következtetni, hogy… :confused:

1 kedvelés

Akire te gondolsz az Irházi Robi gőzlérforgácsoló nem csinál modokat ill.1et magának…

1 kedvelés

Igazad lehet, mert én annyira nem követem ám a Facebookot, csak egyszer felléptem aztán ez fogadott. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Robival beszélni szoktam…

Oh, ne haragudj. Most esett le, hogy Szabolcsnak hívják. :pensive: Elnézést. Reggel van még. :sweat_smile:

1 kedvelés

Még nagyon…:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia Kinga! Emlegetett szamár volt, igen tegnap este válaszolt Szabolcs! Nem tud készíteni vörösréz dripet, mert nagyon drága és gondolom nehéz is megmunkálni.

4 kedvelés

Köszi @Andras_Barton! Nagyon szép, de sajnos a fekete szerintem elütne egy ss tanktól és egy fehér modtól

1 kedvelés

Csókolom !

Nem nehezebb megmunkálni egyáltalán mint bármely más fémet ! Viszont Ha megvesz egy szálanyagot az neki nem gazdaságos ! Amúgy már írták , de én rezet semmi formában nem használnám driptipnek ! Káros az egészségre !

5 kedvelés

Réz helyett jó lehetne egy ultem drip tip, sárga-sárga. :grin:

3 kedvelés

Szia Atis! Értelek. Hát nem tudom, hogy káros e, más is van rézből “egészségügyi” termék, bár lehet, hogy az ötvözet! Na mindegy. Én csak a szín miatt keresem, jó lenne a rose gold is :grin:

2 kedvelés