Dohányos ízek kedvelői

Így igaz! Arra az egyre kell figyelni a Solubnál hogy a shopok jóval kevesebb %-ot ajánlanak mint a gyártók. Francia forgalmazók! 50/50-es alaphoz 10-15% írnak, a gyártó 70/30-as 15-20% nekem ez a 15% bejön! Zseniális íz jön ki abból az aromából! Érdemes kipróbálni, de a többi dohányos aromája a Solubnak felejtős! Ízre jók de napi szinten kell őket vattázni!

1 kedvelés

A Symphonynak a pörkölt mogyorós íz ad egy karakteresebb hátteret ugyanez igaz pl a Gentlemanra is,én pl. mindkettőt nagyon szeretem a mogyorós jelegű íze miatt,az Inawerákra annyira nem jellemző a kokszolás ahogy észrevettem,nálam 8% környéke lett ezekből a befutó és a 2hét,de inkább 3is,én a 7leavessel még nagyon csak barátkozom és érlelgetem,lehet nálam az nem lessz befutó,pedig már András és Tibor tanácsára azt vissza vettem 5%ra.

2 kedvelés

Ha már szóba került a Grand Peré akkor érdemes lehet ránézni a Tpa Cubano Type-ra is,Inawerához hasonlóan a Tpa is a gazdaságos kategória,mondjuk én a Tpa-kat is 8% környékén keverem.

1 kedvelés

A dohányos ízű aromák a legkényesebbek. Nem mindegy, hogyan keverem, nem mindegy, meddig érlelem. nem mindegy milyen tankból, milyen és hogyan pozícionált tekeréssel szívom. A kedvencem még mindig a 6% RY4 keverve 4% Solub Rotterdammal.

1 kedvelés

Nekem jelenleg ők vannak itthon:

De már rendelve van az utánpótlás:

Illetve tervezem még ezeket is:

Asszem így megleszek egy időre :slight_smile:

8 kedvelés

Al carlo macchiato brew. Tegnap kevertem be.
Recept:
-10ml al carlo machiato brew
-20ml nikotin (20mg/ml)
-70ml alaplé (70vg/30pg)
Ma ujra vattáztam a brunhilde-t es tesztként csöpögtettem rá kicsit, (mert már túl nagy volt a kíváncsiság az íz miatt) pedig még csak 1 napos a mixem. De már mennyei lett. De attól megvárom a minimum 1 hetes érlelést…

4 kedvelés

A kedvencek között van!Állandóan tartom.Nekem kb. 3 hetesen a legjobb.Akkor teljesen olyan mint egy macchiato habja​:grinning:

3 kedvelés