Dohánykeverék házilag

Igen, tényleg kukoricát juttat eszembe…nálam így a Journey dohány-utánzat vonalon ennnyi volt.
A villamos miatt (már csak édes kukoricaíze van) a desszertjeiktől is tartok.

2 kedvelés

Igen Journey volt…az LF-ről nem tudok nyilatkozni nem használom mert már mástól is hallottam,hogy van íz vesztés egy ídő múlva…

1 kedvelés

Gondolom, függ ez az aroma-összetevőktől is. Bár, akkor is gáz.
De basszus, a Black Note Kentucky, meg pl. a Latakia, meg a Blendfeel Habanos, a Perique, az Azhad’s 1000, az Old Times…ezek meg mint a jó bor​:slightly_smiling_face::+1:

Van egy Journey Virginia longfillem is, bontatlan. Nem merem bekeverni. A Virginia még ha jó, akkor is gyengusz.
Ha meg kukoricat akarok, pattogtatok ki :grin:

4 kedvelés

Tegnap kevertem be egy Tribeca-t.Kiváncsi leszek.Eddig egy RY4-et kevertem,az LPV-jét.Na az lefolyó lett.Lehet speciális dolog,de nekem égett tőle a gyomrom​:grin:Kóstóltam a Journey-is,de ennek semmi köze nem volt hozzá.Pedig a Sec,a Classic Blond elfogyott tőlük

2 kedvelés

Van olyan liquid, amit nagyon szeretek, de egy idő utan kicsit ég tőle a gyomrom. Vagy savasít.
Biztos az agyam azt hiszi, valami kretén csokit eszek, vagy ilyesmi :grin:

5 kedvelés

Egyébként tök jó a Tribeca, nyár elején még nem volt semmi baja, csak aztán jött a TB Dark Fire, ami olyanszerű, csak szárazabb. A Tribeca rendesen édesnek tűnt mellette. Pár napja aztán eszembe jutott, hogy a Tribinek már csak az alján lötyög, ha már éppen vattázok hát elpöffentem azt. Erre ez…

2 kedvelés

Hamutaró ízbe ezeket tudom ajánlani számomra már csak pár cseppet keverek máshoz mert szívhatatlanul analóg cigi ízük van…

1 kedvelés

Én azért vettem,mert a Halo Longhorn meggyőző volt.(Plussz a Vape42-őn 1750 2db 10ml aroma​:grin:)Bár a Torque 56 meg ment a lefolyóba​:slightly_frowning_face:

3 kedvelés

Ezeket még ki kell próbálnom :smiley:

1 kedvelés

Nekem hozza az analógot így nehezen fogy… :money_mouth_face: :money_mouth_face:

3 kedvelés

Ez zene füleimnek… Bár…na, szóval tényleg változnak a dolgok, mar nem vagyok rágörcsölve a hamutál ízre mindenáron.
De 1-2 jó ízt még elbírnêk.
A ry4 sem állandó, annyira nem jött be, csak alkalmi.
Sokkal nagyobb bajom a válogatósságom miatt 1 év múlva kukában landoló likvid-és aromagyűjtemény.
(Ha főzni is így főznék, hogy veszek 80 százalék haszontalan alapanyagot, csődbe mennék :roll_eyes::grin:)

4 kedvelés

Akkor ez @Zoli76 -nak meg nekem való :smiley:
Bár mostanában inkább a desszert dohányok fogynak.

2 kedvelés

ezeket próbáld 1-2 csepp elég belőlük egy tankhoz…

1 kedvelés

ezek nagyon nem azok… :grinning:

4 kedvelés

Itthon több desszert meg vegyes fogy nekem is.
Ma a fürdőbe viszont Azhad’s Old Times+Perique keveréket vittem (felefele). Teljesen OK volt.

5 kedvelés

Majd lehet kérek pici mintákat, azt hiszem, játszani nem olcsók. :slightly_smiling_face:De jól hangzik.

Most ott tartok, hogy nem merek kipróbálni semmit teljes gázzal.
Egy Virginia Red kóstolás lesz holnap, annyi. Azt is óvatosan.
Van 6 tuti dohany és 10 desszert, 4 gyümölcs, amit mindig szívesen leveszek a polcról.

2 kedvelés

rendben küldök…

3 kedvelés

Lehet, hogy neked érdekes lesz, ami nálam meg elbukott :+1: kidobni nem szeretném.

Fene a válogatós pofám :roll_eyes:sokszor mondom magamnak. Az elején rengeteg közönségvélemény alapján vettem ízeket.:roll_eyes:
( Az én ízlésem kialakulása egy jobb hangdoboz ára volt​:grin:vagy egy végfok).

Ezt a pár dohányt, ami bevált, nem csak úgy elszívom, hanem rendesen rákívánkozok. Ez nagy különbség!

(Ez olyan mintha elém tennél egy marhapörköltet meg egy parizeres zsömlét, hogy válassz, paraszt. És a tetejébe a parizer 2 napos…)

3 kedvelés

Burley+virginia 50/50-be kipróbálva!Szuper!A burley szárazsága mérséklődik,és a széna feeling is eltűnik a virginiából.Egy finom édeskés,krémes dohány ízt kaptam. :blush:

2 kedvelés

Vennem kell mayd Burley-t :+1: egyre szimpatikusabb.
Most vagyok úgy, hogy a kedvenc dohanyok hamarabb elfogynak, mint a 113 féle desszert…:grin:

1 kedvelés