Dohány Vaporizálás

Hát, én a helyedben vennék egy olcsó podot tesztnek, akár innen az apróról, meg kell még hozzá nikotinos leves, szerintem legalább 10mg-os, ha mtl, én elsőnek azt próbálnám ki. Ajánlani nem szeretnék, nem podozok.

Ha új készülék, akkor kumulusvape.fr, ott néz szét, 50 eur felett ingyenes szállítás van, ha találtál valamit dobd be ide, hogy véleményezzük, mielőtt veszel megint valamit, ami nem használható.

Nézzél rá az ursa nano pro-ra, illetve a vaporesso xros 3-ra, ezek népszerű kezdő podok, viszont mindhez kell venni csere tartályt és/vagy porlasztót, plusz a leves, szerintem egy olyan 30k-val számolhatsz a belépő szinten is, mire használható lesz.

Podoknál van olyan, ahol a tartályban cserélhető a porlasztó és van olyan, ahol nem, így a tartályt kidobod a porlasztóval együtt. A porlasztó fogyó eszköz, használat és liquid függő, hogy 3 napig vagy 30 napig bírja, de mindenféleképpen kalkuláld be, hogy veszel többet, mert nem lehet leugrani a sarki boltba venni, külföldről kell rendelni, ami 3-6 nap köbö.

Minden más opció ennél többe jönne ki…amin lehet spórolni az a liquid, ha az ember magának keveri, ehhez kell némi matek, vagy kalkulátor használat, alapanyagok beszerzése, némi rászánt idő, de én nem ezzel kezdeném, csak ha eltökélt vagy a vape vonal mellett, egyébként harmad annyiból lehet kihozni a liquidet kábé.

Javaslom kicsit olvasgass cikkeket a témáról az oldalon és kérdezz ha valami nem világos, még az első kapavágás előtt.

7 kedvelés