Dohány Vaporizálás

Ursa nano pro:
https://liquidhall.com/keszuelekekszettek/pod-keszuelekek/pod-szettek/lost-vape-ursa-nano-pro-pod-kit

Porlasztó:

Üres podfej (egy 3 darabot nem árt venni, mert akkor felváltva tudsz más ízeket is használni, meg legyen tartalák, ezek is elhasználodnak):

Mentes alap folyadék, 70vg30pg jó lesz:

Nikotin, ebből vegyél vagy 2 packot (20 db):

Na most a feladat, hogy be kell lőni milyen erős legyen a folyadék, mennyi legyen a nikotin tartalma, illetve ki kell találni az íz világot. Nem, cigi íze sosem lesz, cserébe lehet sütis, dohányos, sütis-dohányos, gyümölcsös, mentolos gyümölcsös vagy hűsítős gyümölcsös.

Ez pl barack-ananász-hűsítő, elég kellemes cucc:

Ilyen flakonba tudsz keverni:

Egy ilyen nem árt a flakonok nyitásához:

Méréshez:

A gyümölcs azért jó, mert összekeverés után nem kell sokat várni, pár óra/1-2 nap és használható is.

Az alap folyadékból, az aromából és a nikotin boosterből lesz a kész folyadék, amit lehet a podba tölteni, én kezdésnek egy 8mg-os erősséget javaslok, szóval csinálsz mondjuk 20 ml kész folyadékot 8mg-ra és teszteled. Aztán vagy felfelé mész vagy lefelé, attól függően mennyire elég vagy sem. Anyámnak 8mggal kezdük, most 10-en van, igaz bagozik mellete, tehát egy 10-12 kelleni fog, de az első pár hétben az erősebb levestől lehet erősebb köhögés, ezt is egyéne válogatja.

20ml 8mgos kész liquid úgy lesz, hogy 9.6ml alap, 8ml nikotin booster és 2,4ml aroma (nem agysebészet, nem kell cseppre megegyezni a mennyiségeknek, de azért nem árt törekedni az arányokra).

Szóval vegyél több üres flakont is, hogy tudjál több tesztet keverni.

Vagy a B opció, hogy veszel kész levest, ami drága és lutri, de cserébe nem kell pancsolnod, legalább is az elején:

Itt szerintem mindenki magának kotyvasztja a levesét, de én is kész levesekkel kezdtem, kérdés mennyire vagy bevállalos az elején.

4 kedvelés