Dohány Vaporizálás

Üdv István és mindenki!

Átolvastam a gyorstalpalót és adnék ennek a dolognak egy esélyt.
Ha szerelni kell szerintem megoldom, a laptopomat is időnként szétszedem és kitakarítom, ezért nem viszem szervízbe, volt hogy a Xiaomi redni note 4 -es telóm kijelzőjét is kicseréltem Youtube videót nézve, tehát szerintem ez nem lenne vészes.
Az Ursa nano pro amit ajánlottál tetszik. Kipróbálnám.
Össze tudnál vagy tudnátok nekem dobni egy szettet (+ porlasztó + akku nem tudom mi kell hozzá + Liquid ) A Liquid-nél gondban vagyok , fogalmam sincs mit kellene és hogy, én jelenleg Austin sima kék dohányt veszek kb talán a barna Sophianae van egy szinten , legalábbis régen azt szívtam.
Ha belinkelnétek hogy hol vegyek és pontosan miket ami nekem egy pár hónapig elég az nagyon jó lenne.
Lenne 1-2 kérdésem ami felmerült bennem:
Elvileg ez a készülék 25 ml folyadék / Liquid tárolására képes. Ez kb hány alkalomra elegendő? Gondolok itt arra ha reggel feltöltöm akkor kitart egész napra (ha kb 30 szor akarok pöfékelni)
A másik kérdésem az ár kérdése , persze tudom hogy ami jóval kevésbé káros alternatíva ott nem biztos hogy az árat kell nézni de engem mégis érdekelne.
Tudom hogy nagyon nehéz ezt meghatározni de napi/ 30 szál cigihez viszonyítva és az 1 éves költséget figyelembe véve (porlasztó és kazán csere stb ) vajon az 1 havi vaporizálás mekkora költség lenne?
Számolgattam kicsit és nálam most kb így alakul:
3000ft 50g dohány elég 2 napig
15 x 3000 = 45000 kb 30 nap

  • cigarettahüvely kb 5 az kb 1500 ft
    kb 1 havi dohányzás 46500
    Ez egy durva számítás, még soha nem számoltam ki, +/- 10% eltérés simán lehetséges. (de nem is ez a lényeg)

GLO 2 hónapja vettem , nem jött be. (kb 10 szálat szívtam, köhögők tőle mint egy tüdőrákos)
1650 1 doboz
4950 3 doboz az nekem 2 nap
74250 lenne kb 30 nap

Előre is köszönöm a segítségeteket!